14 Червня 2019
Шановні медичні працівники, ветерани галузі охорони здоров’я району! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята і слова сердечної вдячності та шани за вашу благородну працю, милосердя і високий професіоналізм, відповідальність, за врятовані вами життя та повернуте людям здоров’я!
14 Червня 2019
Сьогодні в районному Центрі дозвілля відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника, який відзначається в Україні в третю неділю червня.
14 Червня 2019
На цьому наголосив перший заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Гижко під час наради з керівниками автотранспортних підприємств, фізичними особами перевізниками, що надають послуги з перевезення пасажирів у Вінницькій області.
14 Червня 2019
Відповідно до окремого доручення Кабінету Міністрів на засіданні Урядового комітету з питань європейської, євроатлантичної інтеграції, міжнародного співробітництва та регіонального розвитку розглянуто проекти актів Уряду щодо додаткового виділення 380,7 млн грн на фінансування програми «теплих кредитів» для ОСББ у цьому році.
13 Червня 2019
Сьогодні, 13 червня, у приміщенні обласної державної адміністрації відбулась зустріч керівництва області та міста з Міністром освіти і науки України Лілією Гриневич, яка перебуває на Вінниччині з робочим візитом.
13 Червня 2019
12 червня службою у справах дітей райдержадміністрації влаштовано четверо дітей до Жмеринського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та одну дитину до Вінницького обласного спеціалізованого будинку дитини з ураженням центральної нервової системи та порушенням психіки.
 
13 Червня 2019
12 червня під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Нелі Мельник відбулося засідання районної комісії з вирішення спірних питань щодо надання населенню житлових субсидій, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям та пільг на житлово-комунальні послуги
13 Червня 2019
Кабінет Міністрів України схвалив рішення про перерозподіл коштів і забезпечення придбання близько 500 квартир для учасників АТО та ООС, переселенців і майданівців, а також для родин загиблих воїнів. Більшість з майбутніх власників помешкань чекали на житло десятки років.
13 Червня 2019
10-11 червня українська делегація на чолі з радником Президента України Михайлом Федоровим перебувала в Естонії. Головною метою робочого візиту було отримання професійної оцінки концепції «Держава у смартфоні» та залучення якісної експертизи у майбутньому.
12 Червня 2019
12 червня в райдержадміністрації під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Нелі Мельник відбулося засідання районної координаційної ради з питань безпечної життєдіяльності населення.