12 Грудня 2018
На цьому голова райдержадміністрації Володимир Саволюк акцентував увагу керівників низки структурних підрозділів райдержадміністрації, комунальної та дорожньої служб, ДСНС, Національної поліції, які були присутніми у районній студії під час проведення заступником голови облдержадміністрації Василем Броварником обласної селекторної наради
12 Грудня 2018
В пріоритетах розвитку Вінниччини - створення нових робочих місць
12 Грудня 2018
У змінах до Податкового кодексу України враховано запропоновані експертами Групи фінансового моніторингу Центрального офісу реформ при Мінрегіоні пропозиції щодо надання контролюючими органами інформації органам місцевого самоврядування про суми нарахованих та сплачених податків і зборів, а також податкової заборгованості у розрізі окремих платників.
12 Грудня 2018
Створене шкідливе програмне забезпечення, націлене на користувачів операційної системи MS Windows. Спеціалісти з кіберполіції 11 грудня почали фіксувати факти розповсюдження цього шкідливого програмного забезпечення. Загалом воно було націлене на користувачів, які є приватними нотаріусами України.
12 Грудня 2018
«1 березня 2019 року відбудеться наступний етап підвищення пенсій.  І у подальшому уже щорічно, кожного 1 березня наступного року, осучаснення пенсій буде проводитися автоматично», - сказав Павло Розенко, додавши, що розмір підвищення складатиме від 17% до 40%. Віце-прем’єр-міністр  також нагадав, що 1 січня 2019 року відбудеться черговий перерахунок пенсій військовим пенсіонерам.
12 Грудня 2018
У транспортному засобі (салон автобуса, вагон) переконайтеся у відсутності підозрілих осіб і предметів (валізи, коробки тощо). Запам'ятайте, де знаходяться вогнегасник, молоток для розбиття скла та аварійні виходи.
12 Грудня 2018
Головний сервісний центр Міністерства внутрішніх справ презентував новий електронний сервіс – тепер у два кліки можна перевірити свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу. Це надає змогу кожному громадянину самостійно впевнитись, чи було видано свідоцтво за вказаним номером.
12 Грудня 2018
Президент Петро Порошенко під час зустрічі з Міністром інфраструктури Володимиром Омеляном та Генеральним директором ПАТ «Укрпошта» Ігорем Смілянським наказав забезпечити доставку пенсій, припинити звільнення листонош та зберегти відділення у сільській місцевості. «Я від своїх вимог не відступлюсь», - наголосив Президент.
12 Грудня 2018
Відділ статистики у Барському районі інформує про соціально-економічне становище Барського району за січень - жовтень 2018 року.
12 Грудня 2018
7 грудня Президент України підписав Закон України «Про державний бюджет України на 2019 рік» (№2629-VIII від 23.12.2019). Особливості Закону у частині місцевих бюджетів та міжбюджетних відносин в наступному році пояснили експерти групи фінансового моніторингу Центрального офісу реформ при Мінрегіоні.