Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 233
Вчора 783
За цей тиждень 1016
За минулий тиждень 5848
За цей місяць 13901
За минулий місяць 14073
За весь час 645864
25 Вересня 2018
Президент Петро Порошенко наголошує, що доля законопроекту про внесення змін до Конституції України щодо закріплення європейського та євроатлантичного напрямку розвитку нашої держави нині в руках суддів Конституційного суду. Глава держави висловив думку, що вже найближчим часом Верховна Рада України зможе приступити до розгляду цього законопроекту у першому читанні та ухвалити його в цілому.
25 Вересня 2018
Децентралізація – це не тільки об’єднання громад і підвищення якості сервісу. Наша кінцева мета – повна зміна системи менеджменту на місцях. Це в першу чергу сформовані сильні громади, які виконують всі функції для своїх мешканців, а центральна влада формує політику і підтримує цей процес.
25 Вересня 2018
Львів і Тернопіль з’єднані новою, побудованою за сучасними стандартами дорогою, яка не тільки єднає два обласні центри, а й входить до міжнародного коридору Go Highway, що єднатиме порти Чорного моря із західним кордоном з Євросоюзом. Такі дороги за 5 років єднатимуть всі обласні центри України – в рамках урядової стратегії розвитку дорожнього господарства. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Він відвідав ділянку траси М-09 Тернопіль – Львів – Рава-Руська, яка входить до коридору Go Highway.
24 Вересня 2018

21 вересня 2018 року в с. Чемериси Барські Барського району зареєстровано спалах гострої кишкової інфекції після поминального обіду (захворіла 21 особа, 18 - госпіталізовано). 

Опівночі 21 вересня 2018 року в інфекційне відділення Барської районної лікарні з ознаками гострої кишкової інфекції та з попереднім діагнозом "Харчова токсикоінфекція" було госпіталізовано першого хворого, який вживав готові м'ясні страви з поминального обіду. 

24 Вересня 2018
21 вересня, у приміщенні Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА відбулась прес-конференція на тему: «Стан автомобільних доріг Вінницької області» за участю заступника голови обласної державної адміністрації Василя Броварника, начальника Служби автомобільних доріг у Вінницькій області Ігоря Корольчука та в.о. начальника управління дорожнього господарства ОДА Олега Бабія. 
24 Вересня 2018
Особи з інвалідністю через професійні травми мають право на забезпечення медичним доглядом і побутовим обслуговуванням за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.
21 Вересня 2018
Шановні машинобудівники! Сердечно вітаємо вас із професійним святом. Галузь, в якій ви працюєте, займає одну з ключових позицій в економічному секторі нашого району зокрема та країни загалом.
 
21 Вересня 2018
20 вересня 2018 року під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Нелі Мельник відбулося засідання Міжвідомчої ради з питань сім'ї гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми.
   
21 Вересня 2018
20 вересня 2018 року спеціалістами районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було організовано та проведено заняття групи взаємопідтримки прийомних батьків та батьків-вихователів із прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу, що функціонують у Барському районі. Захід відкрила перший заступник голови районної державної адміністрації Мельник Неля Володимирівна із побажаннями здобуття корисних знань та плідної праці.
21 Вересня 2018
Звернення стягнення на майно боржника полягає в його арешті, вилученні (списанні коштів з рахунків) та примусовій реалізації.