Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 3713
Вчора 5477
За цей тиждень 19242
За минулий тиждень 32369
За цей місяць 85194
За минулий місяць 83451
За весь час 1057508
02 Жовтня 2018
Сьогодні, 2 жовтня, в райдержадміністрації відбулоcя засідання районного конкурсного комітету з підготовки та проведення конкурсу на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі району. 
02 Жовтня 2018
1 жовтня голова районної державної адміністрації Володимир Саволюк, його перший заступник Неля Мельник і заступник голови районної ради Олександр Парчевський завітали до соціального центру «Милосердя», що в м.Барі.
02 Жовтня 2018
1 жовтня під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Нелі Мельник відбулося засідання районного комітету доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.
02 Жовтня 2018
До Міжнародного дня музики в Барському районному історичному музеї з 1 жовтня розгорнуто виставку «Посиденьки під звуки забутої платівки». На виставці представлені старовинні та сучасні відтворюючі пристрої: патефони, радіоли, магнітофони, грамплатівки, касети та інші  музичні атрибути ХХ ст.
02 Жовтня 2018
Управління Держпраці у Вінницькій області закликає роботодавців не чекати п’ятого жовтня, а вже сьогодні оформити належним чином трудові відносини із працівниками. Нагадуємо: допуск працівника до роботи без офіційного працевлаштування – заборонено! Штраф за таке порушення становить 11690 гривень за кожного нелегально працюючого. 
02 Жовтня 2018
Український інститут національної пам’яті започатковує Всеукраїнську акцію «Пам’ять роду», метою якої є пошук і збір спогадів нащадків тих, хто пережив Голодомор, та родинних світлин періоду до Великого Голоду.
 
02 Жовтня 2018
Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо інвестиційної привабливості будівництва об’єктів відновлюваної енергетики».
01 Жовтня 2018
​За вісім місяців 2018 року Україна експортувала аграрної продукції до ЄС на $3,6 млрд. Річні безмитні квоти експорту до ЄС низки товарів вичерпано. В Україні розпочала роботу місія ЄС щодо оцінки контролю АЧС. Місія Організації економічного співробітництва та розвитку презентувала аналітичний звіт щодо функціонування нафтогазового ринку України. Поїзд «Чотири столиці» вирушив у перший рейс. У Харкові відбувся міжнародний юридичний форум.
01 Жовтня 2018
Часто пенсіонерів вводять в оману, кажучи, що субсидію заберуть, якщо вони працевлаштуються. Міністр соціальної політики України Андрій Рева рекомендує не вірити тим, хто поширює таку неправду. Адже єдиним критерієм для розрахунку розміру субсидії є дохід людини.
01 Жовтня 2018
Про це сьогодні під час щопонеділкової апаратної наради в ОДА повідомив директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації Микола Ткачук.