Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 3741
Вчора 5477
За цей тиждень 19270
За минулий тиждень 32369
За цей місяць 85222
За минулий місяць 83451
За весь час 1057536
04 Жовтня 2018
На виконання Плану пріоритетних дій Уряду 3 жовтня на засіданні Уряду прийнято розроблену Міністерством соціальної політики постанову Кабінету Міністрів України „Деякі питання вдосконалення соціального захисту дітей, які перебувають  у складних життєвих обставинах, у тому числі таких, що можуть загрожувати життю та здоров’ю дитини”.
04 Жовтня 2018
На цьому наголосив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук, виступаючи на конференції «Екоінновації та “зелене” підприємництво: зроблено в Україні».
04 Жовтня 2018
Президент Петро Порошенко підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо збереження українських лісів та запобігання незаконному вивезенню необроблених лісоматеріалів». Згідно із Законом, в декілька разів підвищено штрафи за незаконну рубку і знищення лісових культур та молодняка.
03 Жовтня 2018
В першу неділю жовтня професійне свято відзначають педагогічні працівники країни. З нагоди Дня працівників освіти 3 жовтня в районному центрі дозвілля відбулися урочистості та святковий концерт.
03 Жовтня 2018
Епізоотична ситуація, що склалася в Україні та області, зумовила старт у Вінницькій області кампанії із вакцинації від сказу диких м’ясоїдних тварин.
03 Жовтня 2018
Рух українського суспільства на шляху європейського вибору, зростання добробуту громадян гальмується «тіньовою» економікою та нелегальною зайнятістю. Виплата «сірої» зарплати послаблює соціальний захист працівників, причетних до «тіньової» економіки, зменшує надходження до різних рівнів бюджетів та державних соціальних страхових фондів.
03 Жовтня 2018
Кабінет Міністрів України доручив органам виконавчої влади спільно з органами місцевого самоврядування провести комплексні заходи спрямовані на детінізацію зайнятості та доходів населення. Тож з 5 жовтня органи фіскальної служби, Держпраці, Пенсійного фонду, Нацполіції розпочнуть комплексні перевірки з метою виявлення неоформлених працівників. 
03 Жовтня 2018
5 жовтня 2018 року Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні СБ України у Вінницькій області проведе у місті Вінниця планові контрдиверсійні антитерористичні навчання.
03 Жовтня 2018
Відділ економіки райдержадміністрації оприлюднює інформацію про здійснення закупівель, товарів, робіт і послуг через систему ProZorro по бюджетних установах Барського району, що фінансуються за рахунок державного та місцевого бюджетів, станом на 01 жовтня 2018 року.
03 Жовтня 2018
Такі дані були оприлюднені під час прес-конференції представників Барського відділення поліції Жмеринського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Вінницькій області на чолі з начальником відділення підполковником поліції Олександром Колосюком, яка відбулася в прес-центрі райдержадміністрації 2 жовтня.