Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 1086
Вчора 620
За цей тиждень 2354
За минулий тиждень 10901
За цей місяць 25001
За минулий місяць 33171
За весь час 335989
Володимир Саволюк: «Необхідно не лише визначити пріоритетні напрями розвитку громад, а й окреслити конкретні шляхи розв’язання запланованих завдань»
19 Вересня 2017
18 вересня під керівництвом голови райдержадміністрації Володимира Саволюка відбулася нарада з питань готовності житлового фонду та закладів соціальної сфери району до опалювального періоду 2017-2018 років. 
19 Вересня 2017
У рамках місячника цивільного захисту18 вересня відбулася зустріч фахівців з питань цивільного захисту району: завідувача сектору з питань цивільного захисту райдержадміністрації Шпаковатого В.А., заступника начальника ДПРЧ-15 Шерая О.О. з працівниками Барської дільниці Жмеринського відділення ПАТ «Вінницягаз».
18 Вересня 2017

Сьогодні, 18 вересня, начальник відділу освіти райдержадміністрації Сторожук А.М., завідувач сектору опіки і піклування служби у справах дітей райдержадміністрації Зозуляк В.Л. привітали зі святом "День батька" Захарука В. 

18 Вересня 2017
15 вересня Голова Держенергоефективності Сергій Савчук взяв участь у церемонії підписання угоди між провідним українським еко-банком «Укргазбанк»  та Міжнародною фінансовою корпорацією, відповідно до якої банк приєднується до Глобальної програми торговельного фінансування IFC на суму від 20 млн доларів. 
15 Вересня 2017
Шановні працівники лісового господарства!          
Щиро вітаємо вас з нагоди Дня працівника лісу!
Це свято об’єднує людей, які всім серцем і душею вболівають за справу свого життя – примноження і збереження природних багатств нашого краю!
15 Вересня 2017
Шановні працівники служби цивільного захисту!
Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня рятівника!
17 вересня вся Україна віддає шану людям, які стоять на сторожі життя та безпеки інших.
15 Вересня 2017
Шановні працівники фармацевтичної галузі району!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята, встановлення якого в нашій державі є визнанням соціальної важливості вашої самовідданої праці з метою забезпечення населення і закладів охорони здоров’я ефективними та якісними лікарськими засобами. 
15 Вересня 2017

В ТОВ «ЛАН» с.Гайового,яке очолює Слободянюк Сергій Леонідович, розпочато силосні жнива.

В господарстві посіяно 93 га кукурудзи на силос. Під час збирання  силосу задіяний високопродуктивний силосний комбайн  “Клаас Ягуар 860” та дванадцять одиниць техніки для вивезення силосної маси. 

15 Вересня 2017

Схвалена Урядом Енергетична стратегія України до 2035 року передбачає посилення розвитку відновлюваної енергетики як однієї із складових досягнення енергетичної незалежності. На цьому наголосив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук під час круглого столу “Нова енергетична стратегія України: Інвестиційні можливості та виклики”, проведеного Комітетом ВРУ з питань ПЕК та Міненерговугілля під головуванням народного депутата України Олександра Домбровського. 

15 Вересня 2017

За бюджетною програмою  2505150 “Заходи з психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації  учасників антитерористичної операції та забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортними лікуванням ”  в І кварталі 2017 року перепідготовку за професією водій  автотранспортних  засобів  категорії «С» пройшли 4 учасників бойових дій АТО.