Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 330
Вчора 1212
За цей тиждень 2943
За минулий тиждень 5352
За цей місяць 60849
За минулий місяць 57882
За весь час 495465
13 Листопада 2017
Верховний Суд – це незалежний і головний в системі. На вас і в подальшому формуванні судової системи будуть тримати рівняння.  Саме вашими рішеннями будуть керуватися інші судді. Як Президент, звертаюся до вас – поверніть людям віру у справедливість і завжди пам’ятайте ту ціну, яку заплатила Україна за незалежний та справедливий суд.
13 Листопада 2017
Після виборів 29 жовтня в Україні об’єднано 665 громад, з яких 159 громад, які сформувалися в 2015 році – вже показали реальні успіхи в об’єднанні, відповідальності і реалізації перспективних проектів», — наголосив Геннадій Зубко.
13 Листопада 2017
Досвід показує, що у малих громадах надавати якісні послуги складніше. Тому разом з вами маємо працювати з громадами, нагадувати їм, що у добровільному процесі об’єднання не варто нехтувати спроможністю. Бо наша мета – не укрупнення, а створення громад, здатних надавати своїм мешканцям максимальний спектр якісних послуг», — звернувся В’ячеслав Негода до представників обласних та районних рад.
10 Листопада 2017
Президент Петро Порошенко наголошує, що впровадження головної реформи в країні – програми децентралізації влади - демонструє масштабні зміни по всій країні. 
10 Листопада 2017
Такою була тема виступу начальника відділу житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури райдержадміністрації, головного архітектора району Людмили Рудик під час засідання круглого столу, яке відбулося в райдержадміністрації 9 листопада.
10 Листопада 2017
9 листопада учні та вчителі Журавлівської ЗОШ І-ІІ ступенів долучилися до написання ХVІІ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. Участь у радіодиктанті стала справжнім святом і для учнів та вчителів Митківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
10 Листопада 2017
Відповідно до пріоритетних завдань з комплектування військових частин Збройних Сил України військовослужбовцями за контрактом, Барський районний військовий комісаріат проводить набір громадян на військову службу за контрактом.
10 Листопада 2017
Почесної відзнаки «Покровитель культури - 2017» удостоївся і голова райдержадміністрації Володимир Саволюк за вагомий внесок у розвиток галузі культури району, за активну і наполегливу роботу щодо поліпшення матеріально-технічної бази закладів культури.
 
10 Листопада 2017
У вересні цього року Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман звернуся до керівників Міністерства внутрішніх справ та Державної фіскальної служби з вимогою не застосовувати силових методів при перевірках підприємців, в разі відсутності реальних загроз життю службовців, і вибудовувати цивілізовані стосунки з бізнесом.
10 Листопада 2017
Закон 1581-д «Про житлово-комунальні послуги», який 9 листопада прийняла Верховна Рада – великий крок до забезпечення якісних житлових послуг для мешканців багатоквартирних будинків. Він розмежовує обов’язки і права споживачів і надавачів послуг.