Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 3507
Вчора 4977
За цей тиждень 0
За минулий тиждень 34479
За цей місяць 108611
За минулий місяць 144650
За весь час 1230444
16 Листопада 2018
Шановні працівники радіо, телебачення та зв'язку! Щиро вітаємо вас з професійним святом! Сфера вашої діяльності є важливою складовою вітчизняної економіки, основою інноваційного розвитку держави. Адже без засобів комунікації та інформаційних технологій, без телебачення і радіо неможливий суспільний прогрес, економічне зростання/
15 Листопада 2018
14 листопада в Митківській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося методоб’єднання вчителів зарубіжної літератури Войнашівського освітнього округу на тему «Формування предметних компетентностей учнів шляхом використання на уроках зарубіжної літератури розвивальних і творчих завдань».
15 Листопада 2018
Управління фінансів райдержадміністрації оприлюднює наказ управління фінансів від 29 жовтня 2018 року № 62-В "Про затвердження Інструкції з підготовки бюджетних запитів за програмно–цільовим методом головними розпорядниками бюджетних коштів до проекту районного бюджету" та інструкцію з підготовки бюджетних запитів. 
15 Листопада 2018
15 листопада відбулося засідання районної комісії з питань розрахунків обсягів відшкодування пасажирським перевізникам збитків від безкоштовних перевезень окремих категорій громадян у приміському автомобільному транспорті загального користування, яке вів керівник апарату райдержадміністрації Ігор Ставнюк.
15 Листопада 2018
14 листопада в навчально-методичному кабінеті відділу освіти райдержадміністрації відбулося районне методичне об’єднання шкільних бібліотекарів на тему: «Креативні методи співпраці шкільного бібліотекаря та вчителів, як засіб розвитку громадянської компетентності учнів».
 
15 Листопада 2018
Уряд схвалив Концепцію створення Загальнодержавної автоматизованої системи “Відкрите довкілля”. Таким чином зроблено ще один важливий крок у сфері відкритого врядування та забезпечено виконання відповідного завдання плану дій з реалізації Ініціативи "Партнерство "Відкритий Уряд" у 2016 - 2018 роках. 
15 Листопада 2018
Політику та конкретні шляхи підвищення енергоефективності у промисловості обговорили учасники 9-го Міжнародного форуму з енергетики для сталого розвитку, організованого під егідою Європейської економічної комісії ООН
15 Листопада 2018
В рамках забезпечення інформаційного супроводу діяльності Уряду України Міністерство інформаційної політики України проводить комунікаційну кампанію під гаслом «Мала приватизація. Розпочни свій бізнес!».
15 Листопада 2018
Працівники Жмеринського управління ГУ ДФС у Вінницькій області роз’яснюють, з якого періоду фізична особа – підприємець звільняється від сплати єдиного внеску за себе, якщо вона набула статус пенсіонера за віком або особи з інвалідністю та отримує відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу.
15 Листопада 2018
«Де б ти не був – вшануй!» у відео закликали 24 листопада вшанувати пам'ять жертв Голодомору.