Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 524
Вчора 2216
За цей тиждень 4865
За минулий тиждень 13763
За цей місяць 49249
За минулий місяць 69614
За весь час 859311
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій: «Парламент має упорядкувати процес переходу громад з Московського Патріархату до Православної Церкви України, щоб він відбувався виключно мирно, в цивілізований спосіб, на засадах демократичних принципів»
Вінниччина - 2018. Є що сказати!
Володимир Саволюк: «Успішна реалізація завдань соціально-економічного поступу Барського краю дає нам впевненість у подальших кроках та дозволяє сформувати конкретний план перспективного розвитку району на 2019-2021 роки»
20 Серпня 2018
Шановні жителі м.Бара та району, гості Барського краю! Запрошуємо вас взяти участь у святкових заходах, які відбудуться у м.Барі 23-24 серпня з нагоди Дня Державного Прапора України та 27-ої річниці незалежності України.
17 Серпня 2018
Вирушаючи на роботу до країни-агресора, потрібно пам’ятати про небезпеку бути втягнутим до протиправної діяльності на її території. Спецслужби РФ створюють підґрунтя для залучення наших співвітчизників до конфіденційного співробітництва та використання у розвідувально-підривній діяльності на шкоду державній безпеці України.
17 Серпня 2018
65% людей, які помирають в Україні від серцевих захворювань, могли б бути врятовані за наявності вчасної консультації або необхідної першої допомоги. І саме реформа первинки у сільській місцевості, яку ініціював Президент України Петро Порошенко, покликана забезпечити територіальну доступність до медичних закладів та профілактику кваліфікованими лікарями на місцях трьох небезпечних нозологій, які є найбільш критичними для українців – цукровий діабет, серцево-судинні захворювання і астма. 
17 Серпня 2018
Україні пропонують міжнародну співпрацю в ролі повноправного партнера. Мова йде про міжнародний проект високошвидкісної магістралі, яка з'єднає два моря і сім країн. Про це йшлося на засіданні круглого столу в Києві, який організувала Українська асоціація Шовкового шляху «SilkLink» та Асоціація Високошвидкісних Магістралей. Вінницьку область представляв заступник голови обласної Ради, депутат Ігор Хміль.
17 Серпня 2018
Наказом начальника управління соціальної політики Барської РДА від 11.07.2018 року № 28 затверджено перелік суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності. 
17 Серпня 2018
Єдиний бренд України Ukraine Now, розроблений з метою популяризації України у світі, отримав одну з найбільш престижних премій у сфері дизайну - Red Dot Design Award у категорії Corporate Identity.
 
17 Серпня 2018
16 серпня у малій залі засідань Будинку рад відбулася нарада, під час якої голова райдержадміністрації Володимир Саволюк, голова районної ради Михайло Піддубний та його заступник Олександр Парчевський обговорили з очільниками органів місцевого самоврядування району низку важливих питань, що стосуються подальшого соціально-економічного розвитку територіальних громад Барського краю.
17 Серпня 2018
16 серпня в прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації відбулася прес-конференція Вінницької міської молодіжної громадської організації «Ноктюрн» щодо реалізації проекту «ХІІ МіжНародний ВІННИЦіЯнський фестиваль комедійного і пародійного кіно»
16 Серпня 2018
Сектор з питань цивільного захисту райдержадміністрації надає роз'яснення, що потрібно робити при перегріванні організму.
16 Серпня 2018
З моменту підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом товари українського походження набагато активніше почали виходити на європейський ринок. Про це під час чергової зустрічі з бізнесом зазначив начальник Вінницької митниці ДФС Валентин Калашніков.