Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 2307
Вчора 3082
За цей тиждень 11780
За минулий тиждень 22440
За цей місяць 60369
За минулий місяць 68826
За весь час 944112
Володимир Саволюк: «Успішна реалізація завдань соціально-економічного поступу Барського краю дає нам впевненість у подальших кроках та дозволяє сформувати конкретний план перспективного розвитку району на 2019-2021 роки»
27 Вересня 2018
 З метою забезпечення стабільної роботи підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об’єктів соціальної сфери району до осінньо-зимового періоду 2018-2019 років, у великій залі адміністрації під керівництвом голови районної державної адміністрації  В.В.Саволюка відбулася нарада по питанню підготовки підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу  та об’єктів соціальної сфери району до роботи в умовах  осінньо-зимового періоду  2018 -2019 років .
27 Вересня 2018
26 вересня 2018 року в атмосфері сімейного затишку відбувся VІІ обласний Форум з нагоди Дня усиновлення, який проходив у формі художнього звіту про проведену роботу. В цьому році - 10 років з того Дня, як свято усиновлення було запроваджено на державному рівні. 
27 Вересня 2018
27 вересня під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Нелі Мельник відбулося засідання спостережної комісії райдержадміністрації.
27 Вересня 2018
Президент Петро Порошенко застерігає, що за окупацією Криму, мішенню Росії сьогодні є окупація Азовського моря. Глава держави закликав припинити незаконні порушення, зокрема систематичні порушення свободи міжнародної навігації через Керченську протоку як для українських, так і для іноземних суден через незаконне будівництво керченського мосту.
27 Вересня 2018
Будь-які корупційні схеми, які можуть супроводжувати процес будівництва в населених пунктах – від відводу землі до порушення норм щільності будинків і несплати податків, роблять громади бідними і по суті обкрадають людей, які інвестують у будівництво і сплачують високу ціну за неякісні квадратні метри. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Уряду, однією з тем якого стала ініціатива побудови прозорої платформи «Прозора Державна архітектурно-будівельна інспекція». Запуск платформи дає можливість у режимі реального часу відслідковувати документообіг забудовників – від подання документів до отримання дозволів.
27 Вересня 2018
Рік після вибухів на 48-у арсеналі Міноборони, розташованому поблизу м. Калинівка Вінницької області, минув якось непомітно. Нагадаємо, увечері 26 вересня 2017 року почалася пожежа на складах Міністерства оборони України з подальшою детонацією боєприпасів. Із військової частини та населених пунктів у 10-кілометровій зоні тоді екстрено евакуювали понад 30 тисяч осіб. Люди пережили шок від усвідомлення, що й на мирних територіях їм може загрожувати «військовий Армагеддон». Збитки від пошкодження житлових будинків та об’єктів інфраструктури снарядами і мінами, які розліталися з арсеналу, оцінюються в десятки мільйонів гривень. Це без урахування втрачених боєприпасів. А мешканці довколишніх сіл наслідки тих подій відчувають і досі: їхні домівки продовжують руйнуватися.
27 Вересня 2018
Розповідаючи про державну політику у зазначених сферах, С.Савчук акцентував увагу мас-медіа та підприємств на тому, що проекти «чистої» енергетики дають цілу низку можливостей
27 Вересня 2018
Близько двохсот учасників із 10 спортивних клубів виборювали звання кращих кікбоксерів області в різних вікових та вагових категоріях. Вдалим був виступ на цих змаганнях спортсменів Клубу спортивних єдиноборств ім. Ю. Барди "ДАО". 
27 Вересня 2018
На цьому наголосив голова райдержадміністрації Володимир Саволюк на  засіданні організаційного комітету з підготовки та відзначення в районі Дня захисника України, яке відбулося 26 вересня.
26 Вересня 2018
Механізм стимулювання підприємств до енергоефективності, розроблений Держенергоефективності спільно з Українсько-данським енергетичним центром, розглянув Голова Держенергоефективності Сергій Савчук із представниками великого, середнього та малого бізнесу, а також ВРУ, Мінекономрозвитку, УСПП, ICC Ukraine, експертами.