Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 274
Вчора 2959
За цей тиждень 274
За минулий тиждень 22440
За цей місяць 48863
За минулий місяць 68826
За весь час 931912
Володимир Саволюк: «Успішна реалізація завдань соціально-економічного поступу Барського краю дає нам впевненість у подальших кроках та дозволяє сформувати конкретний план перспективного розвитку району на 2019-2021 роки»
27 Вересня 2018
Розповідаючи про державну політику у зазначених сферах, С.Савчук акцентував увагу мас-медіа та підприємств на тому, що проекти «чистої» енергетики дають цілу низку можливостей
27 Вересня 2018
Близько двохсот учасників із 10 спортивних клубів виборювали звання кращих кікбоксерів області в різних вікових та вагових категоріях. Вдалим був виступ на цих змаганнях спортсменів Клубу спортивних єдиноборств ім. Ю. Барди "ДАО". 
27 Вересня 2018
На цьому наголосив голова райдержадміністрації Володимир Саволюк на  засіданні організаційного комітету з підготовки та відзначення в районі Дня захисника України, яке відбулося 26 вересня.
26 Вересня 2018
Механізм стимулювання підприємств до енергоефективності, розроблений Держенергоефективності спільно з Українсько-данським енергетичним центром, розглянув Голова Держенергоефективності Сергій Савчук із представниками великого, середнього та малого бізнесу, а також ВРУ, Мінекономрозвитку, УСПП, ICC Ukraine, експертами.
26 Вересня 2018
До кінця року орієнтовно 100 тис. українських дітей отримають подарунок від держави – «пакунок малюка», в якому зібрані основні речі для перших місяців життя. Про це повідомив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман. І
25 Вересня 2018
У рамках кампаній, спрямованих на формування відповідального та свідомого ставлення до вимог безпеки дорожнього руху, мінімізацію ризиків, що виникають при взаємодії "людина-машина-дорога", Міністерство інформаційної політики України запускає третю хвилю інформаційної кампанії з підвищення рівня безпеки дорожнього руху під назвою "Віч-на-віч".
25 Вересня 2018
За ініціативи Барського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області, 25 вересня 2018р. під керівництвом голови державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Барській РДА Мельник Н.В., відбулося засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії про стан здійснення заходів профілактики сказу та проведення пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин у Барському районі.
25 Вересня 2018
На виконання вимог статті 20 Закону України «Про теплопостачання» Держенергоефективності оприлюднює розраховані середньозважені тарифи на теплову енергію, вироблену з використанням газу, для потреб населення та бюджетних установ, а також тарифи на транспортування та постачання теплової енергії.
25 Вересня 2018
Головою райдержадміністрації Саволюком В.В. та першим заступником голови райдержадміністрації Мельник Н.В. проведено робочу нараду щодо поліпшення стану перевезень на приміських автобусних маршрутах загального користування Барського району за участю керівництва ТОВ “НІКО-ТРАНС”, голів Підлісно-Ялушківської та Журавлівської сільських рад та сільських депутатів.
25 Вересня 2018
Напередодні всеукраїнського Дня Усиновлення ще двоє малениких жителів Барського району знайшли родину. Дитячий будинок сімейного типу Соколенка Володимира та Години Надії поповнився двома вихованцями.