Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 2990
Вчора 2959
За цей тиждень 2990
За минулий тиждень 22440
За цей місяць 51579
За минулий місяць 68826
За весь час 934827
Володимир Саволюк: «Успішна реалізація завдань соціально-економічного поступу Барського краю дає нам впевненість у подальших кроках та дозволяє сформувати конкретний план перспективного розвитку району на 2019-2021 роки»
08 Жовтня 2018
8 жовтня в Україні відзначається День юриста. З цієї нагоди голова райдержадміністрації Володимир Саволюк, його перший заступник Неля Мельник, голова районної ради Михайло Піддубний щиро і сердечно привітали з професійним святом фахівців Барського бюро правової допомоги, юридичного сектору райдержадміністрації та відділів надання адміністративних послуг і державної реєстрації РДА.
08 Жовтня 2018
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації продовжує прийом заявок на обласний конкурс журналістських робіт «Моя Вінниччина».
08 Жовтня 2018
Поліцейські застосовуватимуть спеціальні пристрої «TruCam» в місцях концентрації ДТП, на аварійно-небезпечних ділянках доріг міжнародного та національного значення. Насамперед, така фіксація порушень швидкісного режиму є превентивним заходом. Про це сьогодні, 8 жовтня, повідомив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Національної поліції України Олексій Білошицький.
08 Жовтня 2018
Жовтень став ювілейним в міжнародних партнерських відносинах між Вінницькою областю і Сьвєнтокшиським воєводством республіки Польща - цими днями наші регіони відзначають 60-річчя дружніх стосунків, адже саме 8 жовтня 1958 року між керівництвом Вінницької області та на той час ще Келецького воєводства було підписано Угоду про співробітництво, яка започаткувала дружні відносини між двома регіонами.
08 Жовтня 2018
Підвищення пенсій людям, які мали великий трудовий стаж, але низьку зарплату, відбудеться вже в цьому році. Про це сказав віце-прем'єр-міністр Павло Розенко. За його словами, наступний етап пенсійної реформи – підвищення пенсій людям, які мали великий страховий стаж, але низьку зарплату.
08 Жовтня 2018
4 ЕСКО-договори на загальну суму понад 1,5 млн грн. підписано в м.Кропивницький (Кіровоградська область). У 2 дитячих садках та 2 школах міста передбачається встановити системи автоматичного регулювання споживання теплової енергії.
08 Жовтня 2018
Чи зберігається субсидія  у працюючих пенсіонерів? Чи зберігається право оформити субсидію не на всіх прописаних, а лише фактично проживаючих у тещі, якщо її зять купив машину? Чи впливає кешбек від банку і депозит на отримання субсидії? Чи зберігається право на субсидію у осіб, що перебували за кордоном більш ніж 60 днів? Чи потрібно в Декларації відображати свій дохід у цифрах?
08 Жовтня 2018
Шановні юристи! Щиро вітаємо вас з професійним святом! Сьогодні, у час, коли Україна, долаючи труднощі, крокує складним шляхом реформ, діяльність юриста набуває у суспільстві особливого значення. Адже на кожного з правників покладено важкий, але вкрай відповідальний обов’язок. Саме від їхньої щоденної діяльності значною мірою залежить майбутнє України як правової держави, успішне запровадження реформ.
05 Жовтня 2018
Шановні освітяни, ветерани педагогічної праці! Сердечно вітаємо вас із професійним святом! Від вас, дорогі освітяни, залежить хід історії та наше майбутнє, якими будуть погляди, цінності та світосприйняття поколінь українців, а значить і те, якою буде Україна.
05 Жовтня 2018
4 жовтня в райдержадміністрації під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Нелі Мельник відбулося засідання районної робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізацію державної політики у сфері зайнятості населення.