Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 7280
Вчора 8185
За цей тиждень 31979
За минулий тиждень 56337
За цей місяць 178480
За минулий місяць 254341
За весь час 2257024
Закликаємо міжнародну спільноту об’єднати зусилля, щоб не допустити будь-яких проявів антисемітизму та нетерпимості на расовому чи національному ґрунті – Президент України у Бабиному Яру
06 Березня 2019
5 березня відбулася 37 чергова сесія обласної Ради 7 скликання, під час якої було затверджено зі змінами нову редакцію проекту Перспективного плану формування територій Вінниччини. 10 із 27 районів до нього не увійшли. Це, зокрема, Барський, Вінницький, Гайсинський, Крижопільський, Липовецький, Могилів-Подільський, Мурованокуриловецький, Тиврівський, Шаргородський та Немирівський.
 
06 Березня 2019
Час громади: На Вінниччині підписано Меморандум про створення українсько-корейського науково-дослідного центру
06 Березня 2019
Президент Петро Порошенко наголошує, що децентралізація доводить свою ефективність, але і саму реформу, і її результати потрібно захистити, гарантувавши її незворотність. Про це Петро Порошенко заявив на засіданні Ради регіонального розвитку Дніпропетровської  області.
06 Березня 2019
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив Національній комісії з питань регулювання ринку електроенергетики та комунальних послуг, Антимонопольному комітету, Державній службі з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів провести ретельні перевірки організацій, що постачають енергоресурси, накласти відповідні штрафи і захистити споживачів від необґрунтованих платіжних вимог.
06 Березня 2019
Аграрії Барського району стовідсотково провели перше підживлення озимих колосових культур та ріпаку на загальній площі 17,7 тис. га, використавши 1251,3 тонни діючої речовини мінеральних добрив. 
05 Березня 2019
2-3 березня у Вінниці було проведено чемпіонат України з ушу саньшоу серед дорослих, юніорів та юнаків. В результаті напружених поєдинків перше загальнокомандне місце виборола команда Вінницької області. Свій вклад у загальну перемогу внесли і спортсмени Барського району.
05 Березня 2019
При спалюванні трави на присадибних ділянках або стерні на сільськогосподарських угіддях завжди існує загроза перекидання вогню на природні ділянки. Саме із спалювання стерні та соломи на полях починається більшість пожеж у природних екосистемах. Аналогічним чином, існує загроза лісових пожеж і загоряння житлових будинків.
05 Березня 2019
Завдяки запровадженню дієвих санкцій проти неплатників аліментів у рамках ініціативи #ЧужихДітейНеБуває державні виконавці Міністерства юстиції стягнули на користь українських дітей 5,2 млрд грн. Про це повідомив Міністр юстиції Павло Петренко.
 
05 Березня 2019
4 березня в рамках проекту «Joint Organization to Unite Rural Networks of Entrepreneurial Youth – JOURNEY» («Спільні зусилля з об’єднання мереж підприємницької молоді із сільської місцевості»), що співфінансується програмою Європейського Союзу ERASMUS+, пройшла стартова зустріч, під час якої відбулась офіційна презентація проекту для представників влади, бізнесу, державного сектору, громадськості та потенційно зацікавлених сторін – молоді з сільської місцевості.
05 Березня 2019
Україну та Грузію визнали лідерами з-поміж шести країн Східного Партнерства за показниками демократичних реформ та євроінтеграції. Український Парламент 28 лютого у першому читанні ухвалив за основу законопроект №7473 щодо змін до Митного кодексу, який, зокрема, передбачає запровадження авторизованого економічного оператора (АЕО) на митниці, аналогічного тому, що функціонує в ЄС.