Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 5111
Вчора 8057
За цей тиждень 21114
За минулий тиждень 57012
За цей місяць 137534
За минулий місяць 265250
За весь час 1958067
07 Лютого 2019
Уже в березні цього року стартує ще одна модель монетизації субсидій – «живі» гроші для розрахунків за комунальні послуги вплачуватимуться безпосередньо одержувачам субсидії. Відповідне рішення було прийнято сьогодні Кабінетом Міністрів України.
07 Лютого 2019
«Цього року ми розпочали говорити про цю проблему  відкрито, стартувала кампанія проти булінгу, проти цькування. І як ви бачите, це синхронно відобразилося на нормативній діяльності Верховної Ради України, і був прийнятий цей Закон. Я вважаю, що найперше з булінгом треба боротися через його попередження, але ті, хто здійснюють цькування, мають розуміти, що за цим слідує покарання», —  зазначила Лілія Гриневич.
06 Лютого 2019
Відтепер фахівці екоінспекції можуть проводити такі дослідження - швидше, простіше й ефективніше. А вінничани, завдяки новій мобільній лабораторії, можуть отримати додатковий час для реагування у випадку екологічних проблем.
06 Лютого 2019
Представники обласної та міської влади, бізнесу та громадськості, спеціалісти енергетичної, банківської, юридичної, інвестиційної сфери та журналісти мали змогу ознайомитись із ексклюзивним передпоказом виробництва сонячних панелей та подробицями всіх виробничих процесів створення сонячної панелі.  Після екскурсії відбувся прес-брифінг та панельна дискусія щодо можливостей і перспектив сонячної енергетики в Україні. 
05 Лютого 2019
Захід відбудеться 18 лютого 2019 року о 12. 00 годині у Центрі Дозвілля за адресою : майдан Св'ятого Миколая,4, місто Бар, Вінницької області
05 Лютого 2019
Під час участі в програмі «Свобода слова» ефірі телеканалу ICTV Президент Петро Порошенко закликав народних депутатів проголосувати за внесення змін до Конституції України, які закріплять незворотність європейського та євроатлантичного напрямку розвитку України.
05 Лютого 2019
4 лютого під керівництвом голови райдержадміністрації Володимира Саволюка відбулася нарада з очільниками органів місцевого самоврядування району, у якій також взяли участь голова районної ради Михайло Піддубний, перший заступник голови райдержадміністрації Неля Мельник, директор Вінницького Центру розвитку  місцевого самоврядування  Олег Левченко, керівники низки управлінь та відділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів.
05 Лютого 2019
Було показано аварійно-рятувальну техніку та пожежно-технічне обладнання, яке в ньому знаходиться. Дітям сподобалося приміряти рятувальні жилети.
04 Лютого 2019
Під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Нелі Мельник відбулося засідання районної комісії з питань забезпечення житлом деяких категорій осіб, які захищали незалежність та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей. 
04 Лютого 2019
Об'єднавчий собор, створення ПЦУ і отримання томосу від Вселенського патріархату дали старт процесу «переходу» парафій УПЦ Московського патріархату в лоно нової української церкви. При декларації того, що саме місцеві парафіяни самі можуть вибирати приналежність свого храму, ситуація в області повертається в дещо інше русло. Більш того, вона оголила «п'яту колону» і показала обличчя тих, хто повинен відстоювати ідеали любові, а показує агресію. Про це розповів голова Вінницької ОДА Валерій Коровій. Також він заявив, що чекає вибачень від владики Тульчинського Іонафана за брехню.