Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 145
Вчора 587
За цей тиждень 2260
За минулий тиждень 6057
За цей місяць 19630
За минулий місяць 46376
За весь час 580535
14 Лютого 2018
Українські воїни-афганці з першого дня вийшли на Майдан, протестуючи разом з українським народом проти свавілля режиму, першими у найтяжчі місяці війни стали на захист України від російської агресії. І по нині перебувають на передньому краї боротьби з агресором. Про це сказав Президент Петро Порошенко на урочистому зібранні, присвяченому Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та з нагоди відзначення 29-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан.
14 Лютого 2018
Перший крок у нове життя з Вінницького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей ступили двоє дівчаток, в яких здійснилася найзаповітніша мрія - мати маму. 
14 Лютого 2018
У ході сьогоднішнього засідання Кабінет Міністрів підтримав розроблену Міністерством юстиції постанову, яка забезпечить приведення низки нормативно-правових актів у відповідність із Законом «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів», більш відомого як закон #ЧужихДітейНеБуває.
14 Лютого 2018
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, відповідно до вимог законодавства, представив Звіт роботи Кабінету Міністрів за 2017 рік та основні завдання на 2018 рік. Презентація відбулася в рамках засідання Уряду.
14 Лютого 2018
14 лютого під керівництвом голови райдержадміністрації Володимира Саволюка відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення в районі Дня Героїв Небесної Сотні, у якому також взяв участь голова районної ради Михайло Піддубний.
14 Лютого 2018
ГС «Громадські ініціативи України» продовжує проект з підтримки та поширення найкращого досвіду громадських організацій та ініціативних груп, які працюють в Україні, та запрошує до подачі заявок для участі у четвертому конкурсі «Краща громадська ініціатива України ‘17».
14 Лютого 2018
Співробітництво територіальних громад – ефективний інструмент для розвитку територій, створений Урядом в рамках реалізації концептуальних завдань реформи місцевого самоврядування. Близько 600 територіальних громад вже використовують цей інструмент.
14 Лютого 2018
Кабінет Міністрів України наполягає на поглибленні відповідальності Міністерства охорони здоров’я та органів місцевого самоврядування за виконання державних медичних програм. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час наради з питань закупівлі ліків, забезпечення вакцинами та щодо подальшої реформи системи охорони здоров’я.
14 Лютого 2018
13 лютого в залі засідань обласної державної адміністрації відбулося організаційне засідання обласної науково-редакційної групи з підготовки матеріалів до Всеукраїнського науково-просвітницького, історико-краєзнавчого проекту «Місця пам'яті Української революції 1917-1921 років».
14 Лютого 2018
13 лютого у Міністерстві фінансів відбулась зустріч з представниками об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельними кооперативами (ОСББ/ЖБК), де обговорювались подальші кроки з монетизації субсидій в Україні.