Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 140
Вчора 8193
За цей тиждень 16669
За минулий тиждень 56839
За цей місяць 148572
За минулий місяць 264420
За весь час 2494128
«Головне завдання, яке ставить перед собою парламент, - зробити Україну щасливою», - Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков
Валерій Коровій: Відкриття лялькового театру та відділення екстренки в обласній дитячій лікарні – це реалізація потужних проектів, важливих для регіону
Володимир Саволюк: «Будьмо єдиними у прагненні зберегти, розбудувати та уславити Українську державу, над якою гордо майорить синьо-жовтий стяг»
05 Квітня 2019
За І квартал 2019 року до облдержадміністрації надійшло 4802 звернення, що на 1445 одиниць більше, ніж за відповідний період 2018 року (3357 звернень).
У структурі звернень, що надійшли до обласної державної адміністрації, загалом домінують заяви.
 
05 Квітня 2019
Уряд інвестує 1 млрд грн в інтернетизацію та комп’ютеризацію українських шкіл – 700 млн грн буде спрямовано на забезпечення доступу до Інтернету, а ще 300 млн грн – на закупівлю комп’ютерів.
05 Квітня 2019
Про це повідомляє Асоціація міст України, посилаючись на внесені Урядом зміни до Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних. В АМУ також повідомляють про затвердження Порядку щорічної оцінки стану оприлюднення і оновлення відкритих даних розпорядниками інформації.
05 Квітня 2019
4 квітня Мінекономрозвитку запустило офіційний портал координації міжнародної технічної допомоги (МТД) в Україні - ProAID. На порталі міститься повна актуальна інформація про чинні проекти міжнародної допомоги Україні, їхні цілі, ініціаторів, донорів та стан реалізації.
05 Квітня 2019
4 квітня за участю першого заступника голови обласної державної адміністрації Андрія Гижка відбулась розширена прес-конференція, яка була присвячена проведенню 4-9 червня оперного open air фестивалю OPERAFEST TULCHYN, який традиційно проходитиме на території палацу Потоцьких у м.Тульчин.
04 Квітня 2019
Про її перебіг поінформувала учасників сьогоднішньої наради під керівництвом голови райдержадміністрації Володимира Саволюка начальник відділу житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури райдержадміністрації, головний архітектор району Людмила Рудик.
04 Квітня 2019
До уваги суб’єктів господарювання, які можуть здійснювати перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі району! Барська районна державна адміністрація оголошує проведення конкурсу по маршрутах, згідно з додатком. Конкурс відбудеться 15 травня  2019 року об 11.00 год.
04 Квітня 2019
Управління Державної міграційної служби України у Вінницької області в черговий раз інформує громадян про впровадження нового електронного сервісу, за допомогою якого отримати консультацію з оформлення біометричних документів та скористатися офіційними електронними сервісами міграційної служби можливо в інтерактивному режимі – у популярних месенджерах Viber та Telegram.
04 Квітня 2019
На цьому наголосив голова райдержадміністрації Володимир Саволюк під час проведення 4 квітня наради з керівниками управлінь та відділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади.
04 Квітня 2019
В Україні з кожним роком дедалі більшої популярності набувають робітничі професії - слюсарі, кухарі, швачки, перукарі, водії, зварювальники, маляри тощо. Робітник з інструментом користується неабиякою популярністю, і відповідно заробітна плата такого працівника вища від середньої.