Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 801
Вчора 7557
За цей тиждень 8358
За минулий тиждень 52886
За цей місяць 134353
За минулий місяць 247608
За весь час 2990925
05 Червня 2019
Управління фінансів Барської райдержадміністрації, проаналізувавши виконання доходної частини бюджету району за 5 місяців 2019 року, повідомляє наступне.
05 Червня 2019
Відповідно до статті 14 Податкового кодексу України працівником є фізична особа, яка безпосередньо власною працею виконує трудову функцію згідно з укладеним з роботодавцем трудовим договором (контрактом) відповідно до закону
05 Червня 2019
Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із Президентом Європейської Комісії Жан-Клодом Юнкером. Вона відбулася 4 червня у рамках робочого візиту Глави держави до інституцій ЄС і НАТО.
04 Червня 2019
«Завтра Президент Володимир Зеленський розпочне свій перший закордонний візит до Брюсселя, щоб іще раз задекларувати незмінну позицію – курс України на європейську та євроатлантичну інтеграцію», – зазначила речниця Глави держави під час брифінгу 3 червня.
04 Червня 2019
Перевагами реформи децентралізації – передачі повноважень та фінансових ресурсів на місця – мають користуватися 100% українців, адже ключова відмінність об’єднаних громад від решти територій – можливість самим мешканцям ухвалювати рішення, які сприяють розвитку, наданню якісних послуг, зміні якості життя. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.
03 Червня 2019
Головне управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області інформує: низка країн світу, зокрема країни ЄС, Євразійського Економічного Союзу, Індонезії, Кенії, КНР, Туреччина висувають фітосанітарні вимоги щодо експорту деяких рослин та продуктів рослинного походження виключно із зон, ділянок та місць виробництва вільних від регульованих шкідливих організмів.
03 Червня 2019
Жмеринське управління ГУ ДФС у Вінницькій  області повідомляє, що відповідно до п.201.10 ст.201 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) реєстрація податкових накладних або розрахунків коригування до податкових накладних у Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – ЄРПН) повинна здійснюватися з урахуванням граничних строків
03 Червня 2019
Відносини стажування врегульовуються Законами України «Про зайнятість населення»,  «Про вищу освіту», «Про освіту».Студенти вищих та учні професійно-технічних навчальних закладів, що здобули професію (кваліфікацію) за освітньо-кваліфікаційним рівнем «кваліфікований робітник», «молодший спеціаліст», «бакалавр», «спеціаліст» та продовжують навчатися на наступному освітньо-кваліфікаційному рівні, мають право проходити стажування за професією (спеціальністю), за якою здобувається освіта, на підприємствах, в установах та організаціях незалежно від форми власності, виду діяльності та господарювання, на умовах, визначених договором про стажування у вільний від навчання час.
 
01 Червня 2019
Сьогодні на головній площі міста пройшло районне свято, присвячене Дню захисту дітей

З Днем захисту дітей гостей свята привітали перший заступник голови райдержадміністрації Неля Мельник, голова районної ради Михайло Піддубний та міський голова Артур Цицюрський. 
01 Червня 2019
У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають День захисту дітей. Цей день є і святом – насамперед для дітей, і водночас порою переосмислення дорослими усього того, що, власне, для дітей зроблено і робиться, аби всі вони почувалися щасливими, мали добрі умови і стимули для зростання та входження в доросле життя.