Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 3792
Вчора 7733
За цей тиждень 25964
За минулий тиждень 50051
За цей місяць 191169
За минулий місяць 219688
За весь час 3744263
18 Вересня 2019
Сьогодні у колективі Барського районного сектору ГУ ДСНС України відбулося зібрання з нагоди Дня рятівника
17 Вересня 2019
Статус особи з інвалідністю внаслідок війни надається особам, які отримали інвалідність внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в АТО, здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх проведення, перебуваючи безпосередньо в районах та у період зазначених заходів або в районах проведення АТО у період її проведення.
17 Вересня 2019
Тисячі врятованих людських життів, ліквідованих пожеж, збережених для нашої Держави матеріальних цінностей – це найкраще підтвердження особливої важливості та благородності Вашої професії.
 
17 Вересня 2019
Президент Володимир Зеленський наголосив, що Словаччина була й залишається гарним другом, добрим сусідом і надійним партнером України.
16 Вересня 2019
З метою формування нульової толерантності до явища булінгу у суспільстві, Міністерство юстиції ініціювало проведення Всеукраїнського тижня з протидії булінгу, що стартував уже сьогодні!
16 Вересня 2019
14 вересня під головуванням голови райдержадміністрації Володимира Саволюка та голови районної ради Михайла Піддубного відбувся  районний спортивний фестиваль "Бар - спортивна столиця Поділля".
16 Вересня 2019
Сьогодні, 16 вересня, в прес-центрі районної державної адміністрації відбувся брифінг військового комісара Барського районного військового комісаріату  підполковника Олега Томчака та заступника військового комісара - начальника відділення комплектування Барського районного військового комісаріату  майора Анатолія Шпильовського на тему «Проведення призову на строкову службу до лав Збройних Сил України восени 2019 року».
16 Вересня 2019
Атестація робочих місць за умовами праці – комплексна оцінка всіх факторів виробничого середовища і трудового процесу, супутніх соціально-економічних факторів, що впливають на здоров’я і працездатність працівників у процесі трудової діяльності
16 Вересня 2019
Президент України Володимир Зеленський ініціює законопроект щодо статусу ветеранів. Документ буде визначений як невідкладний
 
16 Вересня 2019
Про проблеми, перспективи розвитку та  виклики ІТ-індустрії  Вінниччини, йшлося зокрема під час панельної дискусії, котра відбулась в рамках  Міжнародного інвестиційного форуму. Обговорення пройшло на базі Вінницької  ІТ-компанії  LetyShops, яка є одним з найбільших кешбек-сервісів на території всього пострадянського простору. Кількість клієнтів компанії становить близько  восьми мільйонів користувачів. Учасники дискусійної панелі мали змогу ознайомитись не тільки  із її функціонуванням , а також почути про успішний досвід розбудови даної моделі  бізнесу.