Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 460
Вчора 7544
За цей тиждень 0
За минулий тиждень 50743
За цей місяць 156639
За минулий місяць 254157
За весь час 2760819
День за два: перші 50 днів роботи Верховної Ради України
08 Жовтня 2019
Верховна Рада схвалила запровадження в Україні програми авторизованих економічних операторів. Рада ухвалила закон “Про концесію”. Україна та ЄС узгоджують позиції щодо торгівлі продукцією птахівництва. Розпочався проєкт «Зміцнення системи нагляду за безпекою польотів в Україні».
08 Жовтня 2019
Команда Президента Володимира Зеленського розпочала програму «Діалоги про Україну». Посадовці Офісу Президента, урядовці, народні депутати України проводять зустрічі у регіонах країни, під час яких обговорюють із громадськістю ключові питання розвитку держави. На Вінниччині така зустріч відбудеться 9 жовтня о 16.00 у приміщенні обласної філармонії ім. М. Леонтовича.
08 Жовтня 2019
Регіональна газова компанія розробила інноваційне рішення для учасників акції «Твоя Енергонезалежність». З 15 жовтня 51,1 тис родин, які придбали газовий запас, зможуть в онлайн-режимі обирати обсяг газу та період, в який його вигідніше використовувати.  
08 Жовтня 2019
Роботодавець зобов’язаний за свої кошти забезпечити фінансування та організувати проведення попереднього (під час прийняття на роботу) і періодичних (протягом трудової діяльності) медичних оглядів працівників, зайнятих на важких роботах, роботах зі шкідливими чи небезпечними умовами праці або таких, де є потреба у професійному доборі, щорічного обов’язкового медичного огляду осіб віком до 21 року.
08 Жовтня 2019
Фахівцями Барського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області, згідно з графіком відбору проб на 2019 рік, у другому кварталі проведено відбір проб питної води з джерел централізованого та децентралізованого водопостачання. 
08 Жовтня 2019
У районі опалювальний період розпочнеться з 16 жовтня 2019 року для всіх груп споживачів. Але у разі зниження середньодобової температури зовнішнього повітря протягом трьох діб до +8 С за Цельсієм і нижче до початку опалювального сезону, органи місцевого самоврядування, підприємства, організації, установи, заклади освіти, культури, медицини повинні розпочати відпуск теплової енергії на опалення дитячих, лікувальних і навчальних закладів.
 
08 Жовтня 2019
Як повідомили в Департаменті житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації, в області розпочато подачу тепла до бюджетних установ з врахуванням звернень керівників бюджетних закладів.
08 Жовтня 2019
Управління фінансів Барської райдержадміністрації, проаналізувавши виконання доходної частини бюджету району за 9 місяців 2019 року, повідомляє, що за звітний період до загального фонду бюджету району надійшло 63550,3 тис. грн. власних доходів, що становить 110,7 відсотка.
08 Жовтня 2019
Утверджувати верховенство права, служити закону і захищати закон – незмінний обовʼязок кожного правника. Професіоналізм, дотримання морально-етичного кодексу, самовідданість і принциповість – саме такі вимоги висуває українське суспільство до сучасного юриста, адже його сумлінна робота – це запорука державного порядку і гармонійного розвитку країни.
07 Жовтня 2019
У рамках місячника безпечного використання газу в побуті компанія "Вінницягаз" закликає усіх споживачів бути пильними. Якщо Ви відчули запах газу або маєте сумніви щодо справності газових приладів та обладнання, - негайно повідомте про це аварійно-диспетчерську службу компанії за номером 104!