Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 465
Вчора 853
За цей тиждень 465
За минулий тиждень 4010
За цей місяць 8364
За минулий місяць 26015
За весь час 598642
09 Липня 2018
Про це 6 липня повідомив директор Департаменту фінансів ОДА Микола Копачевський в ході прес-конференції щодо підсумків виконання обласного бюджету за 6 місяців поточного року, яка відбулась у прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.
09 Липня 2018
6 липня о 17.00 на площі біля Шпирецького сільського клубу розпочалося театралізоване свято «Ой, на Івана, ой, на Купала». Голова Гаївської сільської ради Валерій Магльона та ведучі заходу Юлія Гребенюк і Володимир Мензарар  привітали усіх присутніх  з чарівним  святом. 
09 Липня 2018
Державне агентство водних ресурсів та Агенція журналістики даних презентували інтерактивну карту забрудненості річок в Україні «Чиста вода». Цей інструмент створено на основі відкритих даних про якість поверхневих вод за сприяння Державного агентства з питань електронного урядування у межах проекту USAID/UK aid «Прозорість і підзвітність у державному управлінні та послугах»/TAPAS.
09 Липня 2018
Міністерство охорони здоров’я України затвердило порядок проведення безоплатної імунізації дорослих, які належать до груп ризику. Таке рішення прийнято у зв’язку зі зростанням захворюваності на кір серед дорослих.
09 Липня 2018
6 липня в прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації відбулась прес-конференція щодо ситуації із захворюваністю на кір на Вінниччині.
09 Липня 2018
У 2018 р. ОСББ демонструють все більшу зацікавленість до енергоефективних заходів у порівнянні із попередніми роками. Так, у червні ц.р. більше 300 ОСББ скористалися «теплими кредитами» на суму 90 млн грн.
09 Липня 2018
Страшні сторінки минулого не повинні бути визначальними для сьогодення і точно не повинні бути визначальними для нашого спільного європейського майбутнього. Добросусідські зв’язки українців і поляків по обидва береги Бугу нехай стають нерукотворним пам’ятником жертвам тієї трагедії – і запорукою того, щоб братовбивство ніколи більше не буде в нашій спільній історії.
06 Липня 2018
Такі дані навів у своєму виступі під час сьогоднішньої наради з керівниками агроформувань та територіальних громад району начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Анатолій Касько.
06 Липня 2018
Сьогодні, 6 липня, під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Нелі Мельник відбулася нарада з керівниками агроформувань та територіальних громад району, у якій також взяли участь представники Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації, управління Держпраці у Вінницькій області, управління агропромислового розвитку райдержадміністрації та низки районних служб.
06 Липня 2018
Органи Державної фіскальної служби при поверненні помилково та/або надміру сплачених сум єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування керуються Порядком зарахування у рахунок майбутніх платежів єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування або повернення надміру та/або помилково сплачених коштів, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 16.01.2016 № 6.