Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 12
Вчора 2030
За цей тиждень 6970
За минулий тиждень 16385
За цей місяць 27005
За минулий місяць 33604
За весь час 761038
Президент України привітав Аннеґрет Крамп-Карренбауер з обранням на посаду Голови Християнсько-демократичного союзу Німеччини
«Загальна декларація прав людини – це маніфест людяності і демократії, це документ про цінності, сприйняття і дотримання яких повинно убезпечити людство від трагедій, геноциду і нових воєн», - Голова Верховної Ради Андрій Парубій
07 Грудня 2018
Жмеринське управління ГУ ДФС у Вінницькій області інформує про те, що протягом останнього часу на території Вінницької області поновилися факти шахрайських дій від імені керівників територіальних підрозділів Державної фіскальної служби у Вінницькій області.
07 Грудня 2018
Сектор з питань цивільного захисту райдержадміністрації, з метою підвищення рівня захисту цивільного населення району від непередбачуваних надзвичайних ситуацій і попередження можливих людських втрат, пропонує увазі жителів району навчально-інформаційні матеріали (пам'ятки) щодо поведінки населення в умовах надзвичайних ситуацій.
07 Грудня 2018
Зазначив перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко на засіданні Ради регіонального розвитку Вінниччини, що відбулася 6 грудня в обласній державній адміністрації. 
07 Грудня 2018
6 грудня Президент України Петро Порошенко підписав Указ «Про додаткові заходи щодо забезпечення реформ із децентралізації влади».
07 Грудня 2018
Наголосив голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій в ході засідання Ради регіонального розвитку Вінниччини, яке відбулось 6 грудня в обласній державній адміністрації.
07 Грудня 2018
6 грудня в облдержадміністрації відбулась Рада Регіонального розвитку області. Участь у роботі засідання взяли керівники області та міста, районів, об’єднаних територіальних громад, управлінь, установ та організацій, голови депутатських фракцій обласної Ради, всього понад 200 осіб. 
07 Грудня 2018
6 грудня 2018 року Верховна Рада України прийняла Закон «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів» (реєстраційний номер законопроекту 8450).
07 Грудня 2018
Відповідно до рішення Ради оборони області від 30 листопада 2018 року, у зв’язку із введенням воєнного стану на Вінниччині, заборонено носіння цивільними особами військової форми одягу та її елементів, крім військовослужбовців Збройних Сил України, Служби безпеки України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України та інших військових формувань, утворених відповідно до Законів України.
07 Грудня 2018
В Україні створена та функціонує система соціальних пільг та гарантій резервістам, як за контрактом, так і оперативного резерву. Про це 5 грудня, під час брифінгу? повідомив начальник відділу впровадження служби в резерві мобілізаційного управління Головного управління персоналу Генерального штабу Збройних Сил України полковник Михайло Щербіна.
07 Грудня 2018
У соціальних мережах поширено відеоролики, які у стислій і виразній формі інформують про переваги стратегічного курсу України в ЄС. Останні два присвячені новим можливостям для малого і середнього бізнесу щодо розвитку торгівлі, отримання кредитів та пошуку нових бізнес-партнерів, а також реформуванню державної служби.