Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 151
Вчора 408
За цей тиждень 2442
За минулий тиждень 6146
За цей місяць 19466
За минулий місяць 15342
За весь час 229449
17 Листопада 2017
У Гаївській ЗОШ-саду І-ІІ ступенів з 13 по 17 листопада було проведено Тиждень української мови та літератури, який підготувала Трасковська С.П. Відкриття тижня розпочалося урочистою загальношкільною лінійкою. Ведучі розповіли про значення мови в житті народу.  
17 Листопада 2017
Прийняття парламентом за основу законопроекту № 6466 щодо добровільного приєднання територіальних громад сіл, селищ до територіальних громад міст обласного значення дасть можливість рухатися і розвиватися країні, яка будує фундамент за рахунок створення нових громад
17 Листопада 2017
16 листопада в Митківській ЗОШ І-ІІІ ст. відбулася шкільна лінійка, під час якої було вшановано світлу пам'ять односельчанина, випускника школи 1998 року, майора медичної служби Віталія Вашеняка, з дня загибелі якого в зоні АТО минуло три роки.
17 Листопада 2017
15 листопада у малій залі Будинку рад за участі представників Головного управління статистики у Вінницькій області: Воронової Ірини Юріївни – начальника управління інформаційних технологій, та Ромашкана Олександра Леонідовича – начальника відділу адміністрування комп’ютерних мереж відбулася нарада з представниками сільських рад району. 
17 Листопада 2017
Урядова постанова про внесення змін до Порядку обчислення пенсій особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, передбачає, що за бажанням осіб вказаних категорій, пенсія по інвалідності обчислюється з п’ятикратного розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня відповідного року.
17 Листопада 2017
16 листопада перший заступник голови ОДА Андрій Гижко разом з керівниками профільних департаментів та служб облдержадміністрації  і ПАТ "Вінницяобленерго" провів зустріч  із представниками китайської корпорації CNET, які мають намір інвестувати кошти в реалізацію в регіоні проектів з будівництва сонячних електростанцій.
17 Листопада 2017
25 грудня (Різдво Христове за Григоріанським календарем) визнано офіційним святковим днем в Україні.
Також скасовано святковий день 2 травня та внесено зміни до статті 73, згідно з якою святковим вважається день 1 травня - День праці.
17 Листопада 2017
Дорогі студенти!
Щиро вітаємо вас з Міжнародним днем студента! Це свято, що відзначається 17 листопада, має особливе значення для студентів всього світу. Воно зближує та об'єднує молодих людей, бо це, насамперед, день студентської солідарності, що не має меж та кордонів.
16 Листопада 2017
На цьому наголосив голова райдержадміністрації Володимир Саволюк, звертаючись з вітальним словом до представників аграрної сфери району під час урочистостей, присвячених Дню працівників сільського господарства, що відбулися сьогодні, 16 листопада, у районному центрі дозвілля.
16 Листопада 2017
15 листопада перший заступник голови райдержадміністрації Неля Мельник провела чергове засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення) пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.