Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 481
Вчора 1191
За цей тиждень 5166
За минулий тиждень 8057
За цей місяць 20292
За минулий місяць 19152
За весь час 676750
12 Жовтня 2018
Шановні ветерани, військовослужбовці! Щиро вітаємо вас із Днем захисника України — святом, яке увібрало в себе багаті і славні ратні традиції, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі!
12 Жовтня 2018
З такими словами звернувся голова райдержадміністрації Володимир Саволюк до військовослужбовців Збройних Сил України, учасників операції Об’єднаних сил, ветеранів АТО під час урочистого зібрання, яке відбулося сьогодні в районному центрі дозвілля 
12 Жовтня 2018
У рамках відзначення Дня захисника України сьогодні у Барі відбулося покладання квітів до фотостенду Героям Небесної Сотні та загиблим землякам – Героям АТО, у якому взяли участь керівники району та міста, ветерани антитерористичної операції, рідні полеглих Героїв АТО, військовослужбовці, громадськість.
12 Жовтня 2018
Реалізація Закону сприятиме підвищенню рівня правового захисту військовослужбовців-жінок, сприятиме збільшенню кількості жінок на військовій службі, зокрема на вищих військових посадах.
 
12 Жовтня 2018
Про це свідчать результати рейтингу «Regional Doing Business. 2018», розробниками якого вдруге стали Офіс ефективного регулювання (BRDO) та Спілка Українських Підприємців (СУП).
 
12 Жовтня 2018
Набув чинності наказ Міністерства фінансів № 773, який передбачає зміни до порядків реєстрації та застосування РРО (реєстраторів розрахункових операцій, тобто касових апаратів), реєстрації та ведення розрахункових книжок та КОРО (книг обліку розрахункових операцій), а також порядку опломбування РРО.
12 Жовтня 2018
Програму «Доступне  житло» змінено кардинально, її зробили дійсно  доступною та ефективною. На цьому наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко на засіданні Уряду
12 Жовтня 2018
Автокефалія – частина нашої державницької проєвропейської та проукраїнської стратегії, яку ми послідовно втілюємо в життя протягом останніх чотирьох років і, наголошую, будемо впроваджувати й надалі. Це основа нашого власного шляху розвитку, розвитку держави Україна і розвитку української нації.
11 Жовтня 2018
У рамках популяризації Збройних сил Міністерство інформаційної політики представляє комунікаційну кампанію до 14 жовтня - Дня захисника України.
11 Жовтня 2018
11 жовтня під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Нелі Мельник відбулося засідання районної комісії з питань розрахунків обсягів відшкодування пасажирським перевізникам збитків від безкоштовних перевезень окремих категорій громадян у приміському автомобільному транспорті загального користування.