Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 557
Вчора 451
За цей тиждень 1008
За минулий тиждень 6146
За цей місяць 18032
За минулий місяць 15342
За весь час 227650
Президент зустрівся із американським кінорежисером Девідом Лінчем, який відкриває в Україні Фонд психологічної допомоги ветеранам війни, біженцям, жертвам домашнього насилля
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій підписав у п’ятницю три знакових для суспільства Закони України, які стосуються медичної реформи, житлово-комунальних послуг і щодо посилення соціального захисту учасників Революції Гідності
Володимир Саволюк: «Переконаний, що сільськогосподарська галузь району, завдяки сумлінній праці аграріїв та їх новаторським підходам у веденні сільгоспвиробництва, стане локомотивом розвитку економіки нашого краю»
17 Листопада 2017
Державна служба України з питань праці нагадує, що використання незадекларованої праці - це грубе порушення трудового законодавства.
 
17 Листопада 2017
У Гаївській ЗОШ-саду І-ІІ ступенів з 13 по 17 листопада було проведено Тиждень української мови та літератури, який підготувала Трасковська С.П. Відкриття тижня розпочалося урочистою загальношкільною лінійкою. Ведучі розповіли про значення мови в житті народу.  
17 Листопада 2017
Прийняття парламентом за основу законопроекту № 6466 щодо добровільного приєднання територіальних громад сіл, селищ до територіальних громад міст обласного значення дасть можливість рухатися і розвиватися країні, яка будує фундамент за рахунок створення нових громад
17 Листопада 2017
16 листопада в Митківській ЗОШ І-ІІІ ст. відбулася шкільна лінійка, під час якої було вшановано світлу пам'ять односельчанина, випускника школи 1998 року, майора медичної служби Віталія Вашеняка, з дня загибелі якого в зоні АТО минуло три роки.
17 Листопада 2017
15 листопада у малій залі Будинку рад за участі представників Головного управління статистики у Вінницькій області: Воронової Ірини Юріївни – начальника управління інформаційних технологій, та Ромашкана Олександра Леонідовича – начальника відділу адміністрування комп’ютерних мереж відбулася нарада з представниками сільських рад району. 
17 Листопада 2017
Урядова постанова про внесення змін до Порядку обчислення пенсій особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, передбачає, що за бажанням осіб вказаних категорій, пенсія по інвалідності обчислюється з п’ятикратного розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня відповідного року.
17 Листопада 2017
22 листопада 2017 року з 13.55 до 15.00 буде проводитися річна комплексна перевірка регіональної системи оповіщення цивільного захисту СИГНАЛ-ВО з подачею сигналу  “УВАГА ВСІМ”.
 
17 Листопада 2017
16 листопада перший заступник голови ОДА Андрій Гижко разом з керівниками профільних департаментів та служб облдержадміністрації  і ПАТ "Вінницяобленерго" провів зустріч  із представниками китайської корпорації CNET, які мають намір інвестувати кошти в реалізацію в регіоні проектів з будівництва сонячних електростанцій.
17 Листопада 2017
25 грудня (Різдво Христове за Григоріанським календарем) визнано офіційним святковим днем в Україні.
Також скасовано святковий день 2 травня та внесено зміни до статті 73, згідно з якою святковим вважається день 1 травня - День праці.
17 Листопада 2017
Дорогі студенти!
Щиро вітаємо вас з Міжнародним днем студента! Це свято, що відзначається 17 листопада, має особливе значення для студентів всього світу. Воно зближує та об'єднує молодих людей, бо це, насамперед, день студентської солідарності, що не має меж та кордонів.