Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 230
Вчора 735
За цей тиждень 965
За минулий тиждень 8818
За цей місяць 21901
За минулий місяць 25567
За весь час 293413
Володимир Саволюк: «Необхідно не лише визначити пріоритетні напрями розвитку громад, а й окреслити конкретні шляхи розв’язання запланованих завдань»
19 Січня 2018
Відповідно до прийнятого Закону «Про приватизацію державного майна» всі об’єкти державної власності, які можуть бути продані, розподілені на дві групи: об’єкти великої і малої приватизації. Об’єкти малої приватизації продаються шляхом відкритого інтернет-аукціону. Об’єкти великої приватизації реалізуються на аукціоні з залученням інвестиційного радника.
19 Січня 2018
У зв’язку з небезпечністю хвороби та низьким рівнем охоплення щепленнями в Україні, МОЗ рекомендує вакцинацію для дітей і ревакцинацію для дорослих. Для лікування дифтерії в Україні наявна протидифтерійна сироватка.
19 Січня 2018
Коментарі голови обласної державної адміністрації Валерія Коровія в прямому ефірі Громадського Радіо
19 Січня 2018
Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України очікує від регіонів розроблені проекти ефективних мереж сучасних сільських медичних амбулаторій вже до 1 лютого 2018 року. Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Лев Парцхаладзе за підсумками онлайн-наради з ОДА, РДА і ОТГ
19 Січня 2018
Для забезпечення належної якості та безпечності при виробництві молока держава буде надавати значну підтримку. Так, скористатися коштами та підвищити якість своєї продукції виробники зможуть у рамках програми підтримки тваринництва (4 млрд на 2018 рік) та програми розвитку фермерства і кооперації (1 млрд грн).
19 Січня 2018
18 січня активна молодь Вінницького краю зібралася разом у приміщенні, де планується створення регіонального молодіжного центру «Квадрат», аби у форматі конференції обговорити перспективи та основні напрями діяльності установи, покликаної стати ресурсною базою та постійним майданчиком для реалізації молодіжних ідей
19 Січня 2018
Верховна Рада України схвалила урядовий проект закону про приватизацію державного майна, розроблений з урахуванням кращого міжнародного досвіду та норм англійського права. «За» відповідне рішення проголосували 266 народних депутатів.
18 Січня 2018
Перший випуск «Дайджесту змін в охороні здоров’я» викликав широкий резонанс серед лікарської спільноти. Сьогодні Міністерство охорони здоров’я випустило другий номер національної медичної стіннівки. Він присвячений плану впровадження медреформи.
18 Січня 2018
Створити неприбуткові комунальні підприємства на базі лікарняних закладів первинної ланки до першого червня цього року та впродовж першої декади сформувати громадські ради – пріоритетні завдання, які поставили перед керівниками місцевих виконавчих органів влади та головними лікарями госпітальних округів керівництво Вінницької ОДА та Департаменту охорони здоров’я 
18 Січня 2018
Постійний конкурс грантів оголошує Інститут економічних досліджень та політичних консультацій у співпраці з «Європейською правдою», в рамках проекту «Просування реформ в регіони», який фінансується Європейським Союзом в рамках програми «Підтримка громадянського суспільства в Україні».