Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 74
Вчора 587
За цей тиждень 2189
За минулий тиждень 6057
За цей місяць 19559
За минулий місяць 46376
За весь час 580464
20 Червня 2018
Сьогодні, 20 червня, перший заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Гижко провів зустріч з представниками спілок учасників АТО Вінниччини та перевізниками щодо питання пільгового перевезення та його відшкодування.
20 Червня 2018
Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення окремих питань проходження громадянами військової служби». Реалізація нового Закону надасть можливість підвищити мотивацію громадян до проходження військової служби.
20 Червня 2018
В Україні продовжуються  процеси децентралізації, найбільш вагомим здобутком реформи стала передача бюджетних коштів на місця та створення об’єднаних громад у регіонах. Вінниччина не займає перших місць за рейтингом об’єднаних громад, але на сьогодні на теренах області їх вже створено 35, з них – 9 міських, 10 селищних, 16 сільських.
20 Червня 2018
Уряд схвалив рішення щодо спрямування у регіони субвенції на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості. Розмір субвенції – 1 млрд грн. Кошти будуть направлені на розбудову інфраструктури первинної медичної допомоги, зокрема й закупівлю необхідного медичного обладнання.
20 Червня 2018
У Державному бюджеті України на 2018 рік передбачене підвищення розміру мінімальної пенсії двічі протягом року – з 1 липня та з 1 грудня. Про це в ефірі радіо «Голос столиці» розповів Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.
20 Червня 2018
На цьому наголосив голова райдержадміністрації Володимир Саволюк під час прес-конференції, яка відбулася сьогодні, 20 червня, в прес-центрі райдержадміністрації.
19 Червня 2018
28 червня на стадіоні КЗ «Районна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос», у рамках відзначення Дня Конституції України, відбудеться турнір з малого футболу серед аматорських команд працівників установ, підприємств та організацій району. 
19 Червня 2018
Сьогодні, 19 червня, під керівництвом голови обласної Ради, голови обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Анатолія Олійника для представників самоврядних органів влади Вінниччини відбувся онлайн-семінар «Актуальні питання діяльності органів місцевого самоврядування».
19 Червня 2018
Відділ економіки райдержадміністрації повідомляє, що 27 червня у м.Вінниці для голів міських, селищних, сільських рад, ОТГ  Вінницької області, представників профільних структурних підрозділів міста Вінниці та Вінницької ОДА, Агенції регіонального розвитку буде проведено семінар «Стандарти обслуговування інвестора в громаді»
19 Червня 2018
Про це повідомив перший заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Гижко в ході щопонеділкової апаратної наради з керівниками департаментів та служб області.