Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 487
Вчора 7312
За цей тиждень 487
За минулий тиждень 52886
За цей місяць 126482
За минулий місяць 247608
За весь час 2982895
15 Листопада 2019
Шановні аграрії! Висловлюємо вам щиру вдячність за клопітку й важливу працю, за мудрість, працьовитість, впровадження новітніх технологій і збереження кращих традицій господарювання. Завдяки вам сільськогосподарська галузь району є флагманом економіки нашого краю, однією з найпріоритетніших для внутрішніх і зовнішніх інвестицій.
15 Листопада 2019
Шановні студенти! Прийміть щирі вітання з нагоди Міжнародного дня студента! Студенти завжди були авангардом української молоді. Від їхньої небайдужої життєвої позиції, активної участі у суспільних-соціальних перетвореннях великою мірою залежить майбутнє України.
15 Листопада 2019
Шановні працівники радіо, телебачення і зв’язку! Прийміть найсердечніші вітання з нагоди професійного свята! Ваша щоденна праця відіграє суспільно необхідну роль, адже забезпечує розвиток вітчизняної сфери інформаційних і комунікаційних технологій, наближаючи її до світового рівня.
15 Листопада 2019
Міністерство розвитку громад та територій направило обласним державним адміністраціям Методичні рекомендації щодо оцінки рівня спроможності територіальних громад.
15 Листопада 2019
На цьому наголосив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук, виступаючи 14 листопада ц.р. в Українському кризовому медіа-центрі на прес-конференції, присвяченій успішному розвитку енергосервісу в країні і найголовніше - результатам верифікації перших ЕСКО-договорів у бюджетній сфері.
15 Листопада 2019
Про загиблих від Голодомору українських дітей нагадує відео інформаційної кампанії Українського інституту національної пам’яті «Пам’ять, що рятує: голоси правди».
15 Листопада 2019
Сьогодні, 15 листопада, під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Нелі Мельник проведено засідання спеціальної комісії для вжиття заходів щодо запобігання різкому зростанню безробіття під час масового вивільнення працівників районної державної адміністрації та її підрозділів, пов’язаного зі зміною, за рішенням Кабінету Міністрів України, організаційної структури та зменшенням чисельності працівників РДА. 
15 Листопада 2019
14 листопада в Барській районній державній адміністрації відбулася зустріч керівництва Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області з представниками органів місцевого самоврядування.
15 Листопада 2019
19 листопада буде проведено бренд-сесію на тему: «Розробка бренд-платформи «Вінниччина туристична». Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації спільно з ГО «Громадський простір 2.0» запрошує до участі.
15 Листопада 2019
Парламент прийняв Державний бюджет на 2020 рік. 280 депутатів підтримали основний фінансовий документ країни, запропонований Урядом. Вперше фінансовим документом країни не передбачено підвищення податків заради виплати зовнішніх боргів, які фактично сплачує кожен українець. При цьому в Держбюджеті-2020 закладені суттєві суми на такі пріоритети, як медицина, освіта, інфраструктура.