07 Грудня 2018
Незабаром розпочнуться свята, тож чимало роботодавеців куплятимуть для дітей своїх працівників новорічні подарунки. Як бути з їх оподаткуванням? Вартість подарунку дітям працівників у межах 930,75 грн не оподатковується податком на доходи фізичних осіб (ПДФО) та військовим збором. Якщо ж подарунок коштує більше, то всю суму подарунку доведеться оподаткувати ПДФО та військовим збором.
07 Грудня 2018
Сьогодні, 7 грудня, у Центрі надання адміністративних послуг Барської райдержадміністрації розпочато прийом документів для оформлення ID-карток та закордонних паспортів. З цією важливою подією громаду району привітали заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк і начальник управління Державної міграційної служби у Вінницькій області Борис Наливайко.
07 Грудня 2018
Жмеринське управління ГУ ДФС у Вінницькій області інформує про те, що протягом останнього часу на території Вінницької області поновилися факти шахрайських дій від імені керівників територіальних підрозділів Державної фіскальної служби у Вінницькій області.
07 Грудня 2018
Сектор з питань цивільного захисту райдержадміністрації, з метою підвищення рівня захисту цивільного населення району від непередбачуваних надзвичайних ситуацій і попередження можливих людських втрат, пропонує увазі жителів району навчально-інформаційні матеріали (пам'ятки) щодо поведінки населення в умовах надзвичайних ситуацій.
07 Грудня 2018
Зазначив перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко на засіданні Ради регіонального розвитку Вінниччини, що відбулася 6 грудня в обласній державній адміністрації. 
07 Грудня 2018
6 грудня Президент України Петро Порошенко підписав Указ «Про додаткові заходи щодо забезпечення реформ із децентралізації влади».
07 Грудня 2018
Наголосив голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій в ході засідання Ради регіонального розвитку Вінниччини, яке відбулось 6 грудня в обласній державній адміністрації.
07 Грудня 2018
6 грудня в облдержадміністрації відбулась Рада Регіонального розвитку області. Участь у роботі засідання взяли керівники області та міста, районів, об’єднаних територіальних громад, управлінь, установ та організацій, голови депутатських фракцій обласної Ради, всього понад 200 осіб. 
07 Грудня 2018
6 грудня 2018 року Верховна Рада України прийняла Закон «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів» (реєстраційний номер законопроекту 8450).
07 Грудня 2018
Відповідно до рішення Ради оборони області від 30 листопада 2018 року, у зв’язку із введенням воєнного стану на Вінниччині, заборонено носіння цивільними особами військової форми одягу та її елементів, крім військовослужбовців Збройних Сил України, Служби безпеки України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України та інших військових формувань, утворених відповідно до Законів України.