22 Березня 2019
Сьогодні, 22 березня, на Вінниччині з робочою поїздкою перебував Міністр молоді та спорту Ігор Жданов. Під час ознайомлення зі спортивною інфраструктурою області урядовець разом із заступником голови облдержадміністрації Олександром Крученюком, начальником управління фізичної культури та спорту ОДА Сергієм Чернявським та його заступником Олександром Олійником завітав і до Бара, де оглянув оновлену базу комунального закладу «Барська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос».
22 Березня 2019
21 березня до служби у справах дітей райдержадміністрації надійшло повідомлення від органу опіки та піклування Кузьминецької сільської ради про одну із багатодітних родин, у якій склалися умови, що становлять загрозу для дітей.
22 Березня 2019
Обізнаність працівників сільськогосподарських підприємств з вимогами санітарного законодавства у сфері застосування пестицидів та агрохімікатів дозволить зменшити ризики здійснення порушень під час їх застосування, які можуть призвести як до отруєння людей, так і до  забруднення навколишнього природного середовища та інших конфліктних ситуацій.
22 Березня 2019
21 березня під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Ігоря Ставнюка відбулося чергове засідання міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми за участі представників служб соціальної сфери району. 
22 Березня 2019
21 березня, в рамках проведення інформаційно-роз’яснювальної кампанії щодо впровадження в нашій державі механізму монетизації субсидій та індексації пенсійних виплат найменш захищеним категоріям пенсіонерів, голова райдержадміністрації Володимир Саволюк зустрівся з жителями Матейківської і Мальчовецької територіальних громад.
22 Березня 2019
21 березня спеціалістами Барського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було організовано заняття групи взаємопідтримки для опікунів та піклувальників на тему: «Правові основи попередження та протидії жорстокому поводженню з дітьми в сім’ї та поза нею. Запобігання та протидія домашньому насильству». 
21 Березня 2019
Податкова пільга збільшує перелік підстав для отримання податкової знижки батьками, які оплачують навчання дітей. Тепер батьки можуть зменшити розмір сплачених за навчання коштів завдяки поверненню частини сплаченого податку на доходи фізичних осіб. 
21 Березня 2019
Відповідальність за організацію і забезпечення техногенної та пожежної безпеки на виборчих дільницях покладається на органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування або інші органи (посадових осіб), які відповідно до закону здійснюють їх повноваження.
21 Березня 2019
Барський районний центр первинної медико-санітарної допомоги проводить медичне обслуговування населення, відповідно до переліку медичних послуг, визначених у додатку 1 Порядку надання первинної медичної допомоги, а також організовує забезпечення пацієнтів лабораторними та інструментальними діагностичними дослідженнями, відповідно до додатків 2, 3 вищезгаданого Порядку, безкоштовно.
21 Березня 2019
20 березня відбулося засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації, яке вів заступник голови ДНПК, начальник Барського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області Микола Іванов.