Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 1998
Вчора 1066
За цей тиждень 3820
За минулий тиждень 4949
За цей місяць 17465
За минулий місяць 33048
За весь час 713524
21 Листопада 2018
Сьогодні, 21 листопада, з нагоди Дня Гідності та Свободи на центральному майдані м.Бара, біля фотостенду Героям Небесної Сотні та загиблим землякам – Героям АТО, відбувся урочистий мітинг за участі керівництва району та міської ОТГ, духовенства, студентської та учнівської молоді, громадськості. 
21 Листопада 2018
21 листопада під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Нелі Мельник відбулося чергове засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.
21 Листопада 2018
20 листопада з Барського районного військового комісаріату була проведена чергова відправка призовників цьогорічного осіннього призову на обласний збірний пункт, що у місті Козятині, звідки вони будуть направлені у навчальні центри та військові частини Збройних Сил України. З напутнім словом до новобранців звернувся голова райдержадміністрації Володимир Саволюк.
21 Листопада 2018
Міністерство юстиції разом з депутатами, представниками провідних бізнес-асоціацій: Американської торгівельної палати, Європейської бізнес асоціації, Спілки українських підприємців, Офісу ефективного регулювання BRDO і Офісу бізнес-омбудсмена напрацювали низку законодавчих ініціатив, спрямованих на подальше посилення боротьби з рейдерськими атаками на підприємства та майно громадян.
21 Листопада 2018
Під час привітання колективу інформаційного агентства «Укрінформ» зі 100-річчям з дня створення Президент Петро Порошенко окремо відзначив журналіста агентства Романа Сущенка, якого Кремль незаконно утримує у в’язниці в Російській Федерації. Глава держави відзначив Романа Сущенка орденом «За мужність» ІІІ ступеня. Нагороду з рук Глави держави отримала дружина журналіста Анжела.
21 Листопада 2018
Про інструменти співробітництва громад в контексті зміни адміністративно-територіального устрою говорили представники ОТГ Вінниччини під час круглого столу, який проводився Вінницьким ЦРМС, що створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».
21 Листопада 2018
«Пам'ятаєте, як важко було робити перші кроки? Як важко було зменшувати податкове навантаження на заробітну плату, скорочувати єдиний соціальний внесок? І зробити ризикований крок, який зараз з усією відповідальністю ми маємо підтримати, якщо нам необхідно піти на зустріч і підтримати пенсіонерів, бо ми не можемо говорити, що в країні все добре, коли пенсії зростають менше за все. Ми маємо бути збалансованою країною», - наголосив Петро Порошенко.
21 Листопада 2018
20 листопада у відділі освіти райдержадміністрації під керівництвом начальника відділу Алли Сторожук відбулася нарада директорів загальноосвітніх шкіл району, у якій взяв участь голова райдержадміністрації Володимир Саволюк.
 
21 Листопада 2018
У новітній історії українці двічі виходили на Майдан для захисту свого європейського вибору, гідності та свободи. Під час другого Майдану, п’ять років тому, розгорнулися події, які призвели до кардинальних змін в українському суспільстві. Уся країна згуртувалася, а її громадяни вкотре довели, що шлях України – європейська цивілізація, і ми самі будемо вирішувати наше майбутнє.
20 Листопада 2018
Про загиблих від Голодомору українських дітей нагадує друге відео інформаційної кампанії “Ми пам'ятаємо. Ми сильні”