Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 122
Вчора 213
За цей тиждень 122
За минулий тиждень 4370
За цей місяць 21862
За минулий місяць 46376
За весь час 583234
23 Червня 2018
Сьогодні своїми здобутками, перемогами, досягненнями у спорті, навчанні, науці, мистецтві молодь закладає міцний фундамент у нелегку справу державотворення. Завтра ж завдяки набутому досвіду і професіоналізму вона забезпечить процвітання нашої держави.
23 Червня 2018
На цьому наголосив голова районної державної адміністрації Володимир Саволюк під час урочистого зібрання з нагоди Дня державної служби, яке відбулося сьогодні, 23 червня, у залі засідань райдержадміністрації.
23 Червня 2018
Призначення субсидій непрацюючим громадянам працездатного віку, які не сплачували єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у розмірі, не меншому ніж мінімальний, сумарно протягом трьох місяців у періоді, за який враховується дохід, та їх сукупний дохід менший, ніж розмір мінімальної заробітної плати, буде потребувати додаткового розгляду 
23 Червня 2018
Зростання промислового виробництва в Україні в травні порівняно з квітнем становило 2,2%. Як стверджують дані Державної служби статистики України, порівняно з травнем 2017 року зростання становило 2,9%.
22 Червня 2018
Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України вводить нову норму в ДБН щодо звуження ширини смуг руху в містах і селах з метою впровадження європейських стандартів щодо безпеки на дорогах.
22 Червня 2018
Міністр інфраструктури України Володимир Омелян наголосив на успішності роботи Державного дорожнього фонду, який передбачає захищене фінансування дорожньої галузі в 2018 році на рівні 32 млрд гривень.
22 Червня 2018
Державний комітет телебачення і радіомовлення України розпочав прийом заявок для участі в конкурсі на здобуття щорічної премії Президента України «Українська книжка року».
22 Червня 2018
Президент Петро Порошенко напередодні 100-річчя державної служби в Україні зустрівся з державними службовцями та вручив нагороди.  «Чистота і прозорість є сьогодні і мають бути характеристиками державної служби. Наші цілі, завдання дуже складні.  Ми зробили дуже багато, але те, що стоїть перед нами аж ніяк не легше. Мені приємно констатувати, що ми маємо дуже потужну команду, яка здатна виконувати ці завдання, здатна відповідати на ці виклики», - зазначив Глава держави.
22 Червня 2018
Вжитими заходами податкового контролю з виявлення найманих працівників, праця яких використовується суб’єктами господарювання (працедавцями) без документального оформлення трудових відносин та належного оподаткування, підрозділами фіскальної служби Вінниччини виявлено 706 найманих осіб.  Ще 1337 громадян, які надавали різні послуги без сплати податків, виявлено та залучено до оподаткування.
22 Червня 2018
Відповідно до Урядового проекту монетизації частини зекономлених субсидій, передбачено грошову виплату енергоощадним родинам в еквіваленті вартості 150 кВт електроенергії та 100 куб.м. газу. Отож субсидіантам, які вели енергоефективне домогосподарство, для отримання коштів необхідно буде з 1 липня до 1 вересня подати заяву в управління соціальної політики райдержадміністрації,