Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 609
Вчора 2216
За цей тиждень 4950
За минулий тиждень 13763
За цей місяць 49334
За минулий місяць 69614
За весь час 859396
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій: «Парламент має упорядкувати процес переходу громад з Московського Патріархату до Православної Церкви України, щоб він відбувався виключно мирно, в цивілізований спосіб, на засадах демократичних принципів»
Вінниччина - 2018. Є що сказати!
Володимир Саволюк: «Успішна реалізація завдань соціально-економічного поступу Барського краю дає нам впевненість у подальших кроках та дозволяє сформувати конкретний план перспективного розвитку району на 2019-2021 роки»
22 Січня 2019
Спільний проект Українського інституту національної пам’яті, народного артиста Тараса Компаніченка та гурту «Хорея Козацька», присвячений 100-річчю Української революції, з’явився у вільному доступі в мережі Інтернет.
22 Січня 2019
Вінниччина вітає з Днем Соборності України!
22 Січня 2019
Сьогодні, 22 січня, молодь Вінниччини, учні та студенти з м.Вінниці з нагоди Дня Соборності України та 100-річчя возз'єднання українських земель в єдину унітарну державу влаштували флешмоб, покликаний продемонструвати усім краянам, жителям України та нашим землякам, що знаходяться за її рубежами, що Україна – єдина.
22 Січня 2019
Разом з власної волі з 1919 року!
Український інститут національної пам’яті спільно зі продакшн-студією Bober до Дня Соборності України створили соціальний відеоролик, який дає можливість зануритися в історичні події і відчути їхнє значення і через сто років.
22 Січня 2019
«Разом з власної волі з 1919 року» – під таким гаслом Україна сьогодні відзначає столітній ювілей Акту Злуки. Сто років історичного досвіду заохочують нас до правильних висновків з минулого. Ми знаємо про безпрецедентний масштаб підготовки Кремля до втручання у вибори. І з цим стикаємося, до речі, не лише ми, вся Європа, увесь світ. Але немає сумнівів у мудрості нашого народу, у його єдності на шляху, яким ми йдемо у майбутнє.
22 Січня 2019
Сьогодні виповнюється рівно сто років з того історичного моменту, коли Актом Злуки українські землі Заходу і Сходу були об’єднані в єдину державу. Тоді, в далекому вогняному січні 1919 року, усвідомлюючи свою велику відповідальність перед майбутніми поколіннями, українці засвідчили прагнення рухатися власним шляхом і перед усім світом заявили: соборній та незалежній Україні – бути. 
22 Січня 2019
На цьому наголосив голова райдержадміністрації Володимир Саволюк, звертаючись з вітальним словом до учасників урочистого зібрання, яке відбулося сьогодні, 22 січня, у залі засідань Будинку рад з нагоди Дня Соборності України та 100-річчя проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.
22 Січня 2019
22 січня 1919 року в багатовіковій історії українського народу відбулася епохальна та довгоочікувана подія -  на Софійській площі у м.Києві було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. З власної волі дві українські держави об’єдналися під спільними знаменами.
21 Січня 2019
Напередодні Дня Соборності у Києві відкрили меморіальний барельєф Голові Директорії Української Народної Республіки, Головному Отаману Військ і Флоту УНР Симону Петлюрі. Ця анотаційна дошка є першим увічненням пам’яті творця української державності початку ХХ століття у столиці.
21 Січня 2019
Україна впевнено прямує до членства в ЄС та НАТО, – Президент. У 112 громадах розпочинається реалізація проектів будівництва та модернізації ЦНАПів. ЄС та Світовий банк виділять 13 мільярдів євро на транспортні мережі Східного партнерства. Український аграрний експорт до країн ЄС збільшився майже на 7%