Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 52
Вчора 818
За цей тиждень 0
За минулий тиждень 5085
За цей місяць 12122
За минулий місяць 14073
За весь час 643777
21 Вересня 2018
Шановні машинобудівники! Сердечно вітаємо вас із професійним святом. Галузь, в якій ви працюєте, займає одну з ключових позицій в економічному секторі нашого району зокрема та країни загалом.
 
21 Вересня 2018
20 вересня 2018 року під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Нелі Мельник відбулося засідання Міжвідомчої ради з питань сім'ї гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми.
   
21 Вересня 2018
20 вересня 2018 року спеціалістами районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було організовано та проведено заняття групи взаємопідтримки прийомних батьків та батьків-вихователів із прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу, що функціонують у Барському районі. Захід відкрила перший заступник голови районної державної адміністрації Мельник Неля Володимирівна із побажаннями здобуття корисних знань та плідної праці.
21 Вересня 2018
Звернення стягнення на майно боржника полягає в його арешті, вилученні (списанні коштів з рахунків) та примусовій реалізації.
20 Вересня 2018
Безпекових викликів в Європі і світі буде більше – допоки агресор не зрозуміє, що реакція на його дії буде жорсткою. І якщо ми спільно не переможемо у боротьбі з агресором, він стоятиме біля кордонів Євросоюзу. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з представниками делегації Європейського Парламенту. Парламентарі перебувають в Україні вже з третім візитом. Вони відвідали низку міст країни, передусім на сході, і на власні очі оцінили ситуацію в прифронтових населених пунктах та в інших регіонах.
20 Вересня 2018
Президент Петро Порошенко зазначає, що Україна прагне досягнення миру політико-дипломатичним шляхом, адже саме він відповідає національним інтересам держави. Про це він сказав під час проголошення у Верховній Раді щорічного Послання «Про внутрішнє та зовнішнє становище України в 2018 році».
20 Вересня 2018
19 вересня під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Нелі Мельник відбулося засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення) пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.
20 Вересня 2018
На даний час ПАТ «Вінницягаз» здійснює оновлення бази даних побутових споживачів природного газу (населення).
 
20 Вересня 2018
Жмеринська ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області нагадує, що відповідно до норм постанови Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 року № 413 «Про порядок повідомлення Державній фіскальній службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу» повідомлення про прийняття працівника на роботу подається власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом (особою) чи фізичною особою до територіальних органів Державної фіскальної служби за місцем обліку
20 Вересня 2018
«Ми не допустимо реваншу. І ніколи Путін більше не буде приймати рішення за український народ», - сказав Президент Петро Порошенко під час участі у мистецькому заході «Прем'єра – вечір концертів Мирослава Скорика» у Львівській філармонії. Глава держави в чергове висловив переконання, що «завтра наші народні депутати проголосують президентські зміни до Конституції, де чітко фіксується європейський та євроатлантичний вибір суверенної незалежної української держави».