Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 27
Вчора 2051
За цей тиждень 10629
За минулий тиждень 16317
За цей місяць 41250
За минулий місяць 69614
За весь час 850614
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій: «Парламент має упорядкувати процес переходу громад з Московського Патріархату до Православної Церкви України, щоб він відбувався виключно мирно, в цивілізований спосіб, на засадах демократичних принципів»
Вінниччина - 2018. Є що сказати!
Володимир Саволюк: «Успішна реалізація завдань соціально-економічного поступу Барського краю дає нам впевненість у подальших кроках та дозволяє сформувати конкретний план перспективного розвитку району на 2019-2021 роки»
18 Січня 2019
Крок за кроком Міністерство соціальної політики впроваджує європейські стандарти обслуговування з метою підвищення якості життя населення. Відсьогодні разом з Укрзалізницею запроваджено сервіс придбання пільгових квитків в онлайн-режимі через Інтернет для осіб з інвалідністю.
18 Січня 2019
18 січня під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Ігоря Ставнюка відбулося засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при РДА з питання виявлення сказу тварин у водно-болотних угіддях біля сіл Іванівці та Ялтушків Барського району та щодо епізоотичної ситуації на території району
18 Січня 2019
Ініціатива щодо запровадження в Україні Дня батька оформилася у підготовлений Мінсоцполітики відповідний проект Указу Президента. Однак варто переглянути запропоновану Міністерством дату святкування (третю неділю вересня), оскільки більшість країн світу відзначають це свято в червні, а саме третьої неділі червня.
18 Січня 2019
Сьогодні, 18 січня, під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Нелі Мельник відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.
18 Січня 2019
У рамках кампаній зі зміцнення національної єдності Міністерство інформаційної політики України представляє комунікаційну кампанію "Наш маніфест".
18 Січня 2019
Гру для мобільних пристроїв «Сто років боротьби. Українська революція», ілюстровані настінні календарі, присвячені військовій еліті УНР, та аудіо-альбом «Пісні Української революції» презентував Український інститут національної пам’яті до 100-річчя Акта Злуки та Соборності.
18 Січня 2019
Прем’єрний показ художньої стрічки «Крути 1918», присвяченої історичній події - Бою студентів під Крутами, відбудеться 29 січня в Культурному центрі «Кінотеатр «Київ».
18 Січня 2019
Президент, Верховний Головнокомандувач ЗСУ Петро Порошенко, вручив командиру Сил спеціальних операцій Збройних Сил України прапор, емблему та штандарт командувача ССО. Нову символіку цього роду військ було затверджено з метою відродження та розвитку національних військових традицій та з урахуванням важливої ролі Сил спеціальних операцій у забезпеченні обороноздатності держави.
18 Січня 2019
Кабінет Міністрів України, керуючись принципами посиленої уваги до забезпечення працівників сектору безпеки й оборони, затвердив Порядок забезпечення Державною установою поліцейських та осіб рядового та начальницького складу Служби цивільного захисту житлом на умовах фінансового лізингу.
17 Січня 2019
В рамках робочої поїздки на Житомирщину Президент Петро Порошенко взяв участь у подячному молебні за надання Томосу про автокефалію Православної Церкви України, яка відбулася у Свято-Михайлівському кафедральному соборі у Житомирі.