Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 34
Вчора 610
За цей тиждень 2794
За минулий тиждень 28297
За цей місяць 41229
За минулий місяць 69544
За весь час 551421
24 Травня 2018
Незважаючи на значний громадський резонанс та проведену правоохоронними органами і засобами масової інформації області роз’яснювальну роботу серед населення щодо «телефонного шахрайства», цей вид злочину час від час повертається в рядки кримінальної статистики.
24 Травня 2018
22 травня в День Святого Миколи Чудотворця вже традиційно жителі та гості села Зелене зібралися біля церкви для святкування свята села. Після святкової служби та освячення води розпочалася концертна програма підготовлена учасниками художньої самодіяльності Володіївецького сільського клубу.Також на свято з концертною програмою завітав хор ветеранів праці «Надвечір’я», який працює при районному Центрі Дозвілля.     
 
24 Травня 2018
Найбільша їх кількість, як правило, припадає на весняно-літній період, на вихідні і святкові дні, коли природу відвідує велика кількість людей, що призводить до різкого зростання кількості джерел загоряння.
24 Травня 2018
Платниками єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (ЄСВ) є приватні підприємці, в тому числі підприємці – платники єдиного податку.
 
24 Травня 2018
Агентство продовжує працювати із китайськими партнерами у рамках Меморандуму про співпрацю України та Китаю у відновлюваній енергетиці, підписаного у грудні 2017 р. за участю Першого віце-прем'єр-міністра України – Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва.
24 Травня 2018
З 01 січня 2018 року страховий стаж, необхідний для призначення пенсії,  складає 25 років і надалі він буде збільшуватиметься.  Для тих, хто досягне пенсійного віку в 2019 році  - це 26 років, у 2020 році - 27 років і так до 2028 року, коли необхідний для призначення пенсії страховий стаж становитиме 35 років. 
23 Травня 2018
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман вимагає від підприємців усунути всі порушення норм безпеки громадян в місцях скупчення громадськості – від шкіл і садків до великих торгівельних центрів. Про це Глава Уряду сказав під час засідання Уряду.
23 Травня 2018
З метою правильного застосування в Україні, у тому числі органами доходів і зборів, законодавства України з питань державної митної справи в частині пропуску через митний кордон України транспортних засобів, зареєстрованих у відповідних органах іноземних держав, недопущення можливих порушень митних правил листом Міністерства закордонних справ була надана інформація, що допоможе митникам більш ефективно здійснювати митний контроль при ввезенні громадянами в Україну автомобілів з литовською реєстрацією.
23 Травня 2018
Усередині квітня державні банки розпочали надавати «теплі кредити» і вже сьогодні, на основі отриманих від фінансових установ зведених реєстрів позичальників, Держенергоефективності здійснило відшкодування учасникам програми у розмірі 4,4 млн гривень.
23 Травня 2018
22 травня у читальній залі Барської районної  бібліотеки  відкрилась виставка учнівських малюнків у рамках конкурсу «АТО очима дітей».    Проведення конкурсу відбулось за сприяння громадської  організації «Учасників бойових дій Барського району» з  метою  розкриття  творчого  потенціалу учнів, шани до своєї землі  та  сприяння розвитку усвідомлення дитиною своєї країни, відношення  до  Батьківщини та її захисників.