Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 1084
Вчора 620
За цей тиждень 2352
За минулий тиждень 10901
За цей місяць 24999
За минулий місяць 33171
За весь час 335987
Володимир Саволюк: «Необхідно не лише визначити пріоритетні напрями розвитку громад, а й окреслити конкретні шляхи розв’язання запланованих завдань»
21 Лютого 2018
Голова Вінницької ОДА Валерій Коровій в програмі "Час громади" на 5 каналі
21 Лютого 2018
За результатами засідання міжнародного повноважного та незалежного журі Міжнародного відкритого архітектурного конкурсу проектів на кращу проектну пропозицію щодо об’єкта «Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні – Музей Революції Гідності» (м. 
21 Лютого 2018
Станом на 20 лютого 2018 року профінансовано 255,8 мільйонів гривень для допомоги пораненим учасникам Революції Гідності та членам сімей загиблих.
21 Лютого 2018
В Україні живе понад 130 національних меншин – носіїв 79 мов. Згідно Статті 10 Конституції України «Державною мовою в Україні є українська мова». Але в Україні є також і мови, які знаходяться на межі зникнення: зокрема, два діалекти ромської мови, кримчацька, урумська мови, а також галицький діалект караїмської мови.
21 Лютого 2018
«В цьому Законі юридично визначено, що саме Російська федерація окупувала наші території. Цей Закон суттєво посилює правову базу застосування Збройних Сил України і інших силових підрозділів для оборони нашої держави. І дуже важливо, що цей Закон забезпечує правовий механізм, в тому числі політико-дипломатичним шляхом, повернення цих територій», - підкреслив Петро Порошенко.
20 Лютого 2018
20 лютого керівники району та міської об’єднаної територіальної громади, представники трудових колективів, громадських організацій, студентська та учнівська молодь зібралися на центральному майдані м.Бара, щоб разом з усім українським народом віддати данину шани Героям Небесної Сотні.
20 Лютого 2018
Такою була тема прес-конференції лікаря-педіатра Барського районного медичного центру первинної медико-санітарної допомоги Алли Кордон, яка відбулася 20 лютого в прес-центрі райдержадміністрації.
20 Лютого 2018
Жмеринська ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області повідомляє, що неподання або несвоєчасне подання громадянами декларацій про доходи чи включення до декларацій перекручених даних, неведення обліку або неналежне ведення обліку доходів і витрат тягне за собою попередження або накладення штрафу у розмірі від трьох до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
20 Лютого 2018
Вказаними змінами додається положення, відповідно до якого, з метою забезпечення комерційного обліку природного газу для населення суб'єкти господарювання, що здійснюють розподіл природного газу на відповідній території, оснащують населення (побутових споживачів) індивідуальними лічильниками газу. 
20 Лютого 2018
Кабінет Міністрів України на своєму засіданні 14 лютого ухвалив розпорядження «Про затвердження плану заходів щодо реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2018 рік».