Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 27
Вчора 219
За цей тиждень 0
За минулий тиждень 4730
За цей місяць 62636
За минулий місяць 57882
За весь час 497571
20 Квітня 2018
На цьому голова райдержадміністрації Володимир Саволюк закцентував увагу членів організаційного комітету з підготовки та відзначення 95-ої річниці утворення Барського району, чергове засідання якого відбулося сьогодні, 20 квітня.
20 Квітня 2018
20 квітня в Барській райдержадміністрації відбулася нарада з очільниками та секретарями територіальних громад району щодо популяризації державних програм підтримки аграрного сектору в 2018 році. 
20 Квітня 2018
Жмеринська ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області звертає увагу громадян, які мають у власному користуванні техніку та надають послуги іншим особам у вигляді обробітку землі за певну плату, що отриманий в результаті надання таких послуг дохід підлягає декларуванню.    
20 Квітня 2018
Про це під час виїзного засідання колегії облдержадміністрації за підсумками І кварталу 2018 року інформував директор Департаменту фінансів ОДА Микола Копачевський.
20 Квітня 2018
Сьогодні ОСББ – ключовий партнер держави у впровадженні реформи ЖКГ та енергоефективності. Про це під час засідання Національної Ради ОСББ заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.
 
20 Квітня 2018
19 квітня у приміщенні Тростянецької райдержадміністрації під головуванням керівника ОДА Валерія Коровія відбулося виїзне засідання колегії обласної державної адміністрації, присвячене підсумкам соціально-економічного розвитку Вінниччини за І квартал поточного року.
20 Квітня 2018
19 квітня під головуванням Віце-прем’єр-міністра України Павла Розенка відбулося  засідання Міжвідомчої робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині детінізації заробітної плати.
20 Квітня 2018
Президент Петро Порошенко в Ситуаційному центрі  провів нараду щодо інформаційної безпеки держави та протидії російській пропаганді, під час якої дав старт роботи Системи протидії антиукраїнському мовленню в зоні проведення Антитерористичної операції.
19 Квітня 2018
Державна фіскальна служба запровадила новий сервіс в Електронному кабінеті - окремий Реєстр податкових накладних/розрахунків коригування, реєстрація яких зупинена. Реєстр розміщено у відкритій частині Електронного кабінету.
19 Квітня 2018
Національна кампанія «Лікар для кожної сім'ї» триває. Сьогодні розказуємо, як підписати декларацію про вибір лікаря дитині: які документи потрібні, хто має підписувати, яких лікарів можна обрати, чи мають дитина і батьки обслуговуватись в одному закладі і чи буде лікар виїжджати на виклики до дитини додому.