Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 598
Вчора 1043
За цей тиждень 6326
За минулий тиждень 8057
За цей місяць 21452
За минулий місяць 19152
За весь час 678041
19 Жовтня 2018
На цьому наголосив очільник виконавчої влади Барського району Володимир Саволюк під час сьогоднішнього звіту на черговій 26 сесії районної ради 7 скликання про здійснення райдержадміністрацією делегованих їй районною радою повноважень за 9 місяців 2018 року.
19 Жовтня 2018
З метою підвищення інтересу молоді до української історії, збереження та відновлення національної пам’яті і подолання історичних міфів, Міжнародний благодійний фонд національної пам’яті України проводить щорічний одинадцятий Всеукраїнський конкурс мультимедійних проектів «Врятувати від забуття» (анімаційних робіт молодих істориків).
19 Жовтня 2018
Жмеринське управління ГУ ДФС у Вінницькій області звертає увагу, що громадяни, які ще не задекларували доходи, отримані ними у 2017 році, зобов’язані подати податкову декларацію про майновий стан і доходи за 2017 рік та самостійно сплатити суми податкових зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб та військового збору. 
19 Жовтня 2018
Про інвестиції, які вдалося залучити в область, і потужні інвестиційні проекти, які будуть реалізовані найближчим часом, та як працюється бізнесу в умовах кадрового голоду, - йшлося в інтерв’ю голови Вінницької обласної державної адміністрації Валерія Коровія під час ефіру на радіокомпанії «Місто над Бугом», який відбувся 17 жовтня.
18 Жовтня 2018
З нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми 18 жовтня Міністерство соціальної політики України анонсує старт загальнонаціональної інформаційної кампанії, метою якої є привернення уваги до проблеми торгівлі людьми, роз’яснення громадянам видів і форм цього злочину, а також шляхів надання підтримки і допомоги потерпілим.
18 Жовтня 2018
За січень-вересень 2018 року до зведеного бюджету від платників Вінниччини надійшло майже 9,7 млрд. грн. платежів, що контролюються органами ДФС. Зазначена сума на 20 відсотків або на 1,6 млрд грн більша, ніж сплачена у відповідному періоді минулого року.
18 Жовтня 2018
17 жовтня службою у справах дітей райдержадміністрації спільно з представниками Барського РЦ СССДМ та Копайгородської селищної ради проведено рейд «Сім’я» на території Копайгородської селищної ради, під час якого обстежено 5 сімей.
18 Жовтня 2018
Міністерство юстиції України презентувало сьомий випуск програми «Я МАЮ ПРАВО!» на тему «Право власності на землю». Відеоматеріал створений за підтримки проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», який реалізується Канадським бюро міжнародної освіти у партнерстві з Координаційним центром надання правової допомоги та фінансується Урядом Канади.
18 Жовтня 2018
В рамках забезпечення інформаційного супроводу діяльності Уряду України Міністерство інформаційної політики України проводить комунікаційну кампанію з підвищення рівня обізнаності населення щодо проведення реформи в галузі медицини.
18 Жовтня 2018
Голова Держенергоефективності Сергій Савчук із директором Науково-технічного центру «Біоенергія» Михайлом Гументиком та генеральним менеджером Міжнародної фундації «Енергетична ферма» (https://www.efif.org, Норвегія) Еріком Гуле підписали Меморандум про співпрацю щодо ефективного розвитку відновлюваної енергетики на користь країни.